III liga: Mecz na dnie dla Górnika, Ślęza rozbita przez lidera

W zaległym meczu III ligi Olimpia Kowary przegrała z Górnikiem Wałbrzych 0:5. Trzy punkty dają jeszcze cień szansy wałbrzyszanom na utrzymanie się. Równie gładko przegrała Ślęza Wrocław, która uległa w Jastrzębiu liderowi 0:4.

 

Zagłębie II zdobyło Puchar Polski DZPN. Decydowały karne

Mecz na dnie III ligi Olimpia Kowary – Górnik Wałbrzych (spotkanie rozegrane zostało w Wałbrzychu, ale formalnie gospodarzem był beniaminek z Kowar) był zaległym meczem z 30. kolejki. Wałbrzyszanie w końcu się przełamali wygrywając aż 5:0. Bramki dla Górnika strzelali Kamil Sadowski (dwie), Damian Migalski, Damian Bogacz i Kamil Młodziński. Były to pierwsze punkty od 6 maja, a pierwsze zwycięstwo od 15 kwietnia. Gracze Olimpii przedłużyli swój niechlubny rekord porażek z rzędu do 16.

 

Dzięki wygranej Górnik co prawda nie poprawił swojego miejsca w tabeli, ale zbliżył się do Śląsk II na 2 punkty, a do Unii Turza Śląska na 3 punkty. Biorąc pod uwagę fakt, że najprawdopodobniej spadną tylko 3 kluby (jeśli potwierdzą się informacje o wycofaniu się z rozgrywek III ligi Polonii Bytom, która spadła z II ligi), wałbrzyszanie mają jeszcze szanse na zachowanie ligowego bytu.

 

Zadyma na meczu B klasy. Karetka i policja na boisku

Kiepski mecz, tyle że rozegrany awansem, w ramach 32. kolejki zaliczyła Ślęza Wrocław. Żółto-czerwoni grali na wyjeździe z liderem z Jastrzębia. I gładko ulegli 0:4.

 

[league_table 3027]

One thought on “III liga: Mecz na dnie dla Górnika, Ślęza rozbita przez lidera

  1. Slęza przegrała mecz,bo trener dzień wcześniej zaaplikował piłkarzą bardzo ciężki trening,tak jakby nastepnego dnia nie mieli macz na wyjżdzie z liderem.co najmiej dziwne !!! albo swiadome działanie…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.