Grzegorz Niciński nowym trenerem Chrobrego Głogów

Grzegorz Niciński został nowym trenerem Chrobrego Głogów. Na tym stanowisku zastąpił Ireneusza Mamrota, który odszedł do Jagiellonii Białystok. Niciński podpisał z Chrobrym roczną umowę.

 

Ireneusz Mamrot trenerem Jagiellonii Białystok [SONDA]

Niedawno Chrobry Głogów przedłużył o rok umowę z Ireneuszem Mamrotem, ale – wobec propozycji z Białegostoku ? na prośbę trenera kontrakt ten został rozwiązany. Mamrot objął Jagiellonię, a głogowianie musieli w trybie pilnym szukać jego następcy.

 

Wybór padł na Grzegorza Nicińskiego. 44-letni trener do kwietnia prowadził ekstraklasową Arkę Gdynia. Z żółto-niebieskimi awansował do finału Pucharu Polski, ale wobec realnego zagrożenia spadkiem z ligi, zastąpił go Leszek Ojrzyński.

 

Kiedyś liznął Miedzi i Śląska. Teraz awansował do? La Liga

Pochodzący z Gdyni Niciński trenerską karierę zaczynał w Orkanie Rumia. Później prowadził Gryfa Wejherowo, skąd trafił do Arki. Najpierw jako asystent, a później pierwszy trener. Przypomnijmy, że jako zawodnik, Niciński przez trzy lata (2002 ? 2005) grał w Zagłębie Lubin. W Miedziowych barwach zagrał 76 meczów, w których zdobył 21 goli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.