Trzeci sparing, druga porażka. Zagłębie wciąż bez wygranej

Zagłębie Lubin przegrało we Wronkach z Pogonią Szczecin 1:2. To już trzeci sparing przed sezonem i na razie Miedziowi pozostają bez wygranej.

 

Zagłębie Lubin przegrywa w drugim sparingu

Wczoraj Zagłębie zmierzyli się z Hapoelem Beer Sheva (1:2), a dziś we Wronkach Miedziowi grali kolejny sparing. Przeciwko Pogoni trener Piotr Stokowiec desygnował zupełnie nową jedenastkę. W składzie m.in. znalazł się nowy nabytek lubinian Adam Matuszczyk, dla którego były to pierwsze minuty w Miedziowych barwach.

 

Zagłębie przegrało z Portowcami 1:2. Bramkę dla lubinian zdobył Martin Nespor (53), wcześniej gole dla podopiecznych Macieja Skorży strzelili Łukasz Zwoliński i Dawid Kort.

 

UEFA Regions Cup. Dolny Śląsk wygrywa pierwszy mecz finałów

Był to już trzeci sparing lubinian w ramach przygotowań do sezonu. Na razie blans nie jest zbyt imponujący – remis i dwie porażki. Gole: 2 – 4.

 

Zagłębie Lubin: Konrad Forenc – Aleksandar Todorovski, Serafin Szota, Bartosz Kopacz, Dawid Pakulski (58 Konrad Andrzejczak) – Krzysztof Janus, Adam Matuszczyk (58 Bartosz Slisz), Filip Jagiełło, Jan Vlasko, Łukasz Janoszka – Martin Nespor (58 Kamil Mazek).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.