Filip Olejniczak na testach u spadkowicza z I ligi

Filip Olejniczak, pomocnik Ślęzy Wrocław, przebywa na testach w MKS-ie Kluczbork, drużynie która w minionym sezonie spadła z I ligi.

 

UEFA Regions Cup. Druga wygrana i mistrzostwo Polski dla Dolnego Śląska

W Kluczborku po spadku z I ligi doszło do prawdziwej kadrowej rewolucji. Z Klubem pożegnało się kilkunastu zawodników, w tym legenda MKS-u Łukasz Ganowicz, który został asystentem trenera Andrzeja Konwińskiego.

 

Kilku nowych piłkarzy zostało już pozyskanych, m.in. bramkarza Grzegorza Kleemanna i napastnika Dawida Wolnego. Ponadto w klubie z Opolszczyzny trwa wielkie testowanie nowych zawodników. Wśród nich jest Filip Olejniczak, ofensywny pomocnik Ślęzy Wrocław.

 

Zawodnik Lechii Dzierżoniów na testach w ekstraklasie

Olejniczak był podstawowym graczem w zespole prowadzonym przez Grzegorza Kowalskiego w minionym sezonie. W barwach Ślęzy zagrał 32 razy, strzelił 3 gole.

 

Co ciekawe, MKS był zainteresowany również sprawdzeniem jednego z piłkarzy Lechii Dzierżoniów, ale ten jednak nie zdecydował się na testy.

 

źródło: własne, @opolskisport

One thought on “Filip Olejniczak na testach u spadkowicza z I ligi

  1. Olejniczak, to chłopak na granie w ekstraklasie,niesamowity spokój w grze,technika ,przegląd pola i swietne podanie crossowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.