Grzegorz Mazurek z Piasta do Legionovii

Grzegorz Mazurek z Piasta Żmigród został piłkarzem Legionovii Legionowo, która gra w II lidze. “Mazi” był w minionym sezonie jednym z najlepszych strzelców drużyny Grzegorza Podstawka.

 

Z Legnicy do II ligi. Zieliński w Kluczborku

W minionym sezonie Grzegorz Mazurek był jednym z najlepszych strzelców w drużynie, a także w III lidze. Sezon zakończył z 13 golami na koncie. Jak informuje klubowa strona Piasta, klub bez problemów porozumiał się z Legionovią, by nie stawać na drodze rozwoju swojego gracza.

 

– Dziękuję bardzo całemu zarządowi i prezesowi Piasta Żmigród Rafałowi Zagórskiemu, któremu życzę szybkiego powrotu do zdrowia oraz trenerowi Grzegorzowi Podstawkowi, dzięki któremu bardzo wiele się nauczyłem. Dziękuję również wszystkim żmigrodzkim kibicom za wsparcie. Na koniec chcę podziękować wszystkim chłopakom z drużyny z którymi bardzo się zżyłem. Życzę wam powodzenia! Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję – powiedział na klubowej stronie 23-latek.

 

Probierz nie chce Forsella. Bo jest za gruby?

Mazurek będzie teraz podopiecznym znanego trenera Mirosława Jabłońskiego. W poprzednim sezonie Legionovia zajęła 8. miejsce w II lidze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.