Malec w Bielawiance. Następny będzie Hernani?

Łukasz Malec został nowym zawodnikiem Bielawianki Bielawa. Na pierwszym trenigu pojawił się również doświadczony Brazylijczyk Hernani. Jego transfer byłby prawdziwem hitem okienka transferowego, i to nie tylko w IV lidze.

 

Hernani w Bielawie. Szykuje się transferowy hit?

Bielawianka Bielawa rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. I to z wysokiego C. Na pierwszym treningu pojawił się nowy bramkarz ? Łukasz Malec. Doświadczony zawodnik przez wiele ostatnich lat stał między słupkami III-ligowej Lechii Dzierżoniów. Wcześniej bronił barw m.in. Wisły Płock, Ursusa Warszawa czy Gawina/Ślęzy Wrocław.

 

Zgodnie z zapowiedziami, na poniedziałkowym treningu pojawił się również Hernani, Brazylijczyk z polskim obywatelstwem, który przez niemal całą karierą występował na boiskach ekstraklasy. I nie był on tylko w charakterze gościa, ale wziął udział w zajęciach. Czy to oznacza, że możemy spodziewa się transferowego hitu w Satlex IV lidze? Z odpowiedzią na to pytanie musimy jeszcze poczekać. Rozmowy z zawodnikiem trwają.

 

AKS Strzegom ma nowego trenera. Znane nazwisko

We wtorek Bielawianka zagra pierwszy sparing. Rywalem podopiecznych Roberto Szymańskiego będzie ARS Football, czyli drużyna szkółki piłkarskiej.

 

Galeria zdjęć z pierwszego treningu Bielawianki 

fot. Maciej Salamon dla bielawianka.pl

One thought on “Malec w Bielawiance. Następny będzie Hernani?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.