Falubaz zostaje w III lidze. Koniec nadziei rezerw Śląska

Władze Falubazu Zielona Góra wydały oświadczenie, że klub zostaje w III lidze. Kończy to spekulacje na temat wycofania zielonogórzan, a ty samym powrotu do III ligi Śląska II Wrocław.

 

Miedź Legnica zainteresowana byłym graczem Legii

Przypomnijmy, że od minionego czwartku nie było wiadomo, czy Falubaz Zielona Góra zostanie w III lidze. Klub boryka się z kłopotami finansowymi oraz zalega spore kwoty zawodnikom. W zeszłym tygodniu nie wszyli oni na pierwszy trening. Po spotkaniu z władzami klubu piłkarze rozpoczęli przygotowania, rozegrali nawet sparing, ale w poniedziałek znów nie trenowali.

 

Sytuacja miała się wyjaśnić dziś koło południa, po spotkaniu władz klubu z włodarzami miasta. Po południu Falubaz wydał oświadczenie, że zostaje w III lidze. Co prawda, nie udało na razie pozyskać dodatkowych źródeł finansowana, ale Falubaz wystartuje w rozgrywkach. Czy dotrwa do nich do końca? Tego akurat nie możemy być pewni…

 

Apis buduje kadrę na awans?

Pewne jest natomiast to, że w IV lidze zostaje Śląsk II Wrocław. Rezerwy WKS-u mogłoby wrócić do III ligi, gdyby Falubaz wycofał się do okręgówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.