Włókniarz żegna się z trenerem po ponad 7 latach

Jarosław Wichowski nie jest już trenerem Włókniarza Mirsk, klubu z zachodniej grupy IV ligi dolnośląskiej. Na ławce trenerskiej spędził 7,5 sezonu.

 

Baszak, Emeka i Haniecki… Oto klasyfikacja strzelców po jesieni

Oto oświadczenie klubu, które znalazło się w sobotę po południu na internetowej Włókniarza:

 

Za nami runda jesienna sezonu 2018/2019, runda dla seniorów Włókniarza całkowicie nieudana. Zespół, który już trakcie rozgrywek był targany różnymi problemami zajął w niej przedostatnie miejsce w czwartoligowej tabeli. W związku z zaistniałą sytuacją, po dogłębnej analizie, Zarząd Klubu zdecydował się nie kontynuować współpracy z trenerem Jarosławem Wichowskim.

Jarek Wichowski prowadził zespół seniorski od sezonu 2011/2012, co daje nam siedem i pół sezonu nieprzerwanej pracy i stanowi pozytywny ewenement nawet w piłce amatorskiej. Niezaprzeczalne są jego zasługi dla rozwoju piłki nożnej w Mirsku, jednakże pewna formuła kiedyś się wyczerpuje i nadchodzi czas na niełatwe decyzje.

Trenerowi dziękujemy za włożoną pracę na rzecz naszego Klubu i życzymy dalszych sukcesów w trenerskiej przygodzie.

W chwili obecnej obowiązki trenera I zespołu przejął nasz wieloletni kapitan Adam Kowalski. O wszystkich nowych wiadomościach związanych z I zespołem będziemy informować na bieżąco.

 

Włókniarz pod wodzą Wichowskiego po 3 latach spędzonych w klasie okręgowej awansował do IV ligi. Najlepsze miejsce, które udało się uzyskać to dwa razy 10. lokata, już po podziale dwie na dwie grupy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *