Wilki z Premier League pomogły Wilkom z A-klasy

Wilki Różana, klub z legnickiej klasy A, dostał komplet strojów od Wilków z angielskiej Premier League, czyli Wolverhampton Wanderers.

 

Tragiczne wieści z Legnicy. Nie żyje Łukasz Akacki

Różana co prawda leży w gminie Udanin w powiecie średzkim, ale na co dzień gra w legnickiej klasie A. Po rundzie jesiennej zajmują 3. miejsce w tabeli grupy II. W sierpniu do klubowej szatni włamali się złodzieje. Klub stracił m.in. dwa komplety strojów meczowych, osiemnaście piłek oraz buty sportowe. Ostatecznie, m.in. dzięki pomocy DolZPN, udało się wystartować w rozgrywkach (jak widać z powodzeniem).

 

Teraz Wilki otrzymały wsparcie od swoich imienników z Premier League, czyli Wolverhampton Wanderers. Zespół z Różanej otrzymał komplet strojów, a także koszulkę z autografami całej drużyny. Ponadto ma udać się na ligowy mecz do Wolverhampton.

 

Awanse i spadki 2018/19 [III LIGA – OKRĘGÓWKA]

Skąd ta wilcza solidarność? Jednym ze sponsorów Wilków z Wolverhampton została niedawno firma CoinDeal działająca na rynku kryptowalut, która powstała we Wrocławiu. Tutaj ma jedno ze swoich biur.

 

– Takie inicjatywy, z pozoru proste, bardzo pomogą drużynie, która będzie mogła skupić się na tym co najważniejsze, czyli treningach, kolejnych spotkaniach oraz osiągnięciu kolejnego celu, którym jest awans do wyższej ligi. Wiemy też, że Wilki Różana to zespół złożony z fanów Wolverhampton – powiedział portalowi weszlo.com Kajetan Maćkowiak, jeden z założycieli CoinDeal.

 

fot. Wolverhampton facebook

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *