Dolny Śląsk pokonał reprezentację lubuskiego 4:1 i gra dalej w eliminacjach

Reprezentacja Dolnego Śląska wygrała 4:1 z reprezentacją lubuskiego w pierwszym meczu eliminacji krajowych UEFA Region’s Cup 2021/2022.

 

Mecze Dolnego Śląska w finałach UEFA Region’s Cup [TERMINARZ]

Mecz Lubuski ZPN – Dolnośląski ZPN odbył się w środę w Żaganiu. Było to pierwsze spotkanie naszej drużyny w ramach eliminacji krajowych do mistrzostw Europy UEFA Region’s Cup 2021/22. Przypomnijmy, że podopieczni trenerów Grzegorza Kowalskiego, Jacka Opałki i Mirosława Drączkowskiego w czerwcu zagrają w turnieju finałowym UEFA Region’s Cup 2019/20, który odbędzie się niemieckiej Bawarii.

 

Tymczasem Dolny Śląsk gra dalej w eliminacjach kolejnej edycji mistrzostw po wygranej w Żarach 4:1. Do przerwy było 0:0, ale po zmianie stron Dolnoślązacy zdecydowanie przeważali. Kolejnym rywalem naszej drużyny będzie wygrany z meczu Śląski ZPN – Opolski ZPN.

 

Fot. i źródło: Twitter FWaldenburg @FWaldenburg

One thought on “Dolny Śląsk pokonał reprezentację lubuskiego 4:1 i gra dalej w eliminacjach

  1. 1. Dolny Śląsk weźmie udział w jedenastym finałowym turnieju UEFA Region’s Cup 2018/19, który odbędzie się niemieckiej Bawarii.
    2. Było to pierwsze spotkanie naszej drużyny w ramach eliminacji krajowych do dwunastej edycji mistrzostw Europy UEFA Region’s Cup 2020/21.
    Mecz odbył się w Żaganiu ale wygrana to już była w Żarach ? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *