Mirosław Drączkowski pożegnał się z beniaminkiem A klasy

Mirosław Drączkowski nie jest już trenerem Orła Bukówek, beniaminka wrocławskiej A klasy. Wkrótce poznamy jego następcę.

 

Odra kontra KP, czyli kontrowersje niczym w meczu Lechia – Legia

O decyzji klub poinformował w poniedziałek, 6 maja na facebooku. “W dniu dzisiejszym odbyło się nadzwyczajne posiedzenie zarządu klubu. Zarząd jednogłośnie przyjął dymisję trenera Mirosława Drączkowskiego. Trenerowi Mirosławowi Drączkowskiemu dziękujemy za owocną współpracę, dała nam m.in. awans do A klasy. Życzymy trenerowi zdrowia i sukcesów sportowych.

 

Mirosław Drączkowski objął Orła zimą 2018 roku. Zespół z Bukówka prowadził wtedy w tabeli 9. grupy wrocławskiej B klasy z przewagą 3 punktów nad Błękitnymi Chwalimierz i Zryw Chełm. Ostatecznie Orzeł w cuglach wywalczył awans do klasy A deklasując rywali na wiosnę.

 

A jednak czarny scenariusz. Z III ligi niemal na pewno spadnie 6 drużyn

W A klasie już tak kolorowo nie jest. Aktualnie Orzeł zajmuje 13. miejsce w tabeli I grupy A klasy. Do miejsca bezpiecznego traci co prawda zaledwie 2 punkty, ale przed drużyną ciężka walka o utrzymanie się. Z jakim trenerem na ławce? O tym przekonamy się już wkrótce. 

 

fot. Orzeł Bukówek Facebook

3 thoughts on “Mirosław Drączkowski pożegnał się z beniaminkiem A klasy

    1. Sań francisco? Z czego z 10 osób które jeździły na mecze bo miały inne ważniejsze sprawy niż walka o utrzymanie, porozmawiaj Pierw z zarządem a później się wypowiadaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *