Pierwszy nowy zawodnik w Piaście. Z rezerw Pogoni Szczecin

Błażej Chouwer został nowym zawodnikiem Piasta Żmigród. 22-letni pomocnik ostatni sezon spędził w rezerwach Pogoni Szczecin.

 

Dwóch młodych graczy w Górniku Polkowice. Kadra beniaminka zamknięta

Błażej Chouwer jest pierwszym nowym zawodnikiem Piasta Żmigród pozyskanym przed nowym sezonem (nie licząc tych, którzy wrócili z wypożyczeń czyli Oskarów Trzepacza i Majbrody). 22-letni pomocnik jest wychowankiem Kłosu Pełczyce, ale najdłużej związany był ze szczecińska Pogonią. Właśnie w III-ligowych rezerwach tego klubu spędził ostatni sezon.

 

Wcześniej grał również m.in. w II-ligowej Kotwicy Kołobrzeg oraz III-ligowym KP Starogard Gdański. Jesienią 2015 roku znalazł się w kadrze I zespołu Pogoni, ale nie zdołał zadebiutować w ekstraklasie.

 

Ślęza traci mistrza Europy amatorów. Kluzek zagra w II lidze

– Jestem pewny, że z Piastem podniosę jeszcze bardziej swoje umiejętności piłkarskie, ale to musi być podparte ciężką i rzetelną pracą. Dziękuję trenerowi Ediemu Andradinie oraz zarządowi klubu za udzielone zaufanie i zapewniam, że ze swojej strony zrobię wszystko, aby wspierać zespół w tym bardzo wymagającym sezonie – powiedział klubowej stronie Piasta Chouwer.

 

Źródło: piast-zmigrod.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *