Łotwa – Polska TRANSMISJA NA ŻYWO [10.10.2019 STREAM ONLINE TV]

Łotwa – Polska TRANSMISJA NA ŻYWO. Spotkanie eliminacji EURO 2020 Łotwa – Polska w czwartek, 10 października 2019. Gdzie oglądać transmisję meczu na żywo w telewizji oraz w internecie?

 

Łotwa – Polska Transmisja na żywo

Mecz Łotwa ? Polska już w czwartek, 10 października. Po wrześniowych, nie najlepszych meczach biało-czerwoni będą mieli okazję do rehabilitacji. I znacznie zbliżyć się finałów mistrzostw Europy 2020. Podopieczni Jerzego Brzęczka zachowali pierwsze miejsce w grupie G, mimo że przegrali ze Słowenią 0:2 i zremisowali z Austrią 0:0.

 

Polacy w Rydze zmierzą się z reprezentacją Łotwy, która kwalifikacjach zaliczyła pięć porażek i tylko jedną bramkę. Nasza reprezentacja jest faworytem spotkania z Łotyszami. ? Jesteśmy faworytem tego meczu, ale zdajemy sobie sprawę, że musimy wyjść w pełni skoncentrowani i zaangażowani, żeby wrócić z trzema punktami. Każdy mecz to inny scenariusz ? zapowiada selekcjoner Jerzy Brzęczek.

 

Łotwa – Polska Transmisja na żywo

– Dwa poprzednie mecze nie były dla nas zadowalające. Zrobiliśmy analizę i wyciągnęliśmy wnioski, co było dobre, a co złe. Nie zamierzamy jednak robić żadnej rewolucji w składzie. Zawsze są pewne dylematy. Długo nie grał Arkadiusz Reca, ale w końcu udało mu się wywalczyć miejsce w podstawowym składzie w klubie. To zawodnik, który ma predyspozycje do tego, żeby występować w reprezentacji na wysokim poziomie. Nie są skuteczni Arek Milik i Krzysiek Piątek, ale to dopiero początek sezonu. Jestem jednak spokojny o ich dyspozycję. To dla mnie bardzo ważni zawodnicy – dodał Brzęczek.

 

Mecz Łotwa – Polska to 14 spotkanie pomiędzy obiema drużynami. Do tej pory Polska wygrała 9 razy, 2 razy był remis i 2 razy wygrali Łotysze. Bramki: 35-14 dla biało-czerwonych.

 

Eliminacje EURO 2020 – grupa G

10 października 2019

  • Austria ? Izrael
  • Macedonia Północna ? Słowenia
  • Łotwa ? Polska

13 października 2019

  • Polska – Macedonia Północna
  • Słowenia – Austria

 

https://twitter.com/LaczyNasPilka/status/1178640639090544640?s=20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *