Pogoń bez trenera. Ciężka wiosna przed drużyną z wrocławskiej klasy A

Pogoń Miękinia bez trenera. Zespół, którego na wiosnę czeka ciężka walka o utrzymanie się, musi szukać nowego szkoleniowca.

 

 

„Z dniem dzisiejszym swoją rezygnację z funkcji trenera zespołu złożył Tomasz Kostka. Dziękujemy bardzo za dotychczasową pracę trenerską oraz poświęcony czas dla naszego klubu” – poinformował w czwartek (2 stycznia) klub z Miękini na swoim fanpage.

 

Klubowi działacze muszą znaleźć więc nowego szkoleniowca, który podejmie się ciężkiego zadania ratowania A klasy dla Pogoni. Przypomnijmy, że zespół z Miękini po rundzie jesiennej zajmuje ostatnie miejsce w grupie I wrocławskiej A klasy z 3 punktami na koncie. Szczęście w nieszczęściu – w tym sezonie spada tylko jedna drużyna (ostatnia) z każdej grupy A klasy, a to ze względu na to, że wrocławskie klasy A będą powiększone do 16 zespołów.

 

Przypomnijmy, że bieżący sezon jest wyjątkowo trudny dla Pogoni. Tuż przed startem z klubem pożegnał się trener Tomasz Kosztowniak i wielu zawodników, a drużynę trzeba było budować – naprędce – niemal od podstaw.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *