Pięć goli w 19 minut w meczu wrocławskiej okręgówki

5 goli w 19 minut. Tego nie lada wyczynu dokonał Jakub Kulczycki, w zaległym meczu wrocławskiej okręgówki Orzeł Marszowice – Pogoń Miękinia.

1:23 w meczu wrocławskiej okręgówki. „Szacunek za podjęcie rękawicy”

Przed nami IV kolejka wrocławskiej klasy okręgowej, ale wróćmy jeszcze do środy, 31 sierpnia, kiedy odbył się zaległy mecz I kolejki Orła Marszowice z Pogonią Miękinia. Goście dopiero budują kadrę na bieżący sezon, stąd faworyt meczu był tylko jeden. Zwłaszcza że zespół z Miękini cały spotkanie grał w 10-osobowym składzie.

Beniaminek przez niemal godzinę trzymał się dzielnie przegrywając „tylko” 0:3. Z czasem, z upływem sił, przewaga gospodarzy była coraz większa. Ostatecznie skończyło się na wyniku 15:0.

Bohaterem spotkania został rezerwowy Jakub Kulczycki, który pojawił się na murawie w 60. min. spotkania. Strzelanie goli rozpoczął w minucie 70., a skończył w minucie 89. W tym czasie pięć razy wpisał się na listę strzelców.