Baraż Włókniarz – Victoria. Karne zdecydowały o awansie do IV ligi

Znamy ostatniego czwartoligowca w sezonie 2020/21. W barażu o awans do IV ligi Włókniarz Leśna zremisował z Victorią Ruszów 3:3. W rzutach karnych górą był Włókniarz.

Dolnośląskie sparingi. Wyniki meczów kontrolnych [26 – 28 CZERWCA]

Mecz barażowy został rozegrany w Bogatyni. Spotkały się w nim zespoły, które w przedwcześnie zakończonym sezonie zajęły miejsce 2. i 3. w jeleniogórskiej okręgówce, bowiem miały na koncie tyle samo punktów.

Po końcowym gwizdku sędziego z awansu do IV ligi cieszyli się gracze z Leśnej, którzy wygrali w serii rzutów karnych. Włókniarz objął prowadzenie, ale jeszcze przed przerwą Victoria wyrównała. Po zmianie stron zespół z Leśnej odskoczył nawet na dwa gole, ale ruszowianie nie złożyli broni. Walczyli do końca i udało im się w końcówce wyrównać na 3:3.

Szalona końcówka i wyrównujący gol w ostatniej minucie nie wpłynął jednak dobrze na koncentrację zawodników w serii jedenastek. Te pewniej wykonywali zawodnicy z Leśnej, którzy wygrali 2:1.

Bramki w meczu strzelali: Kalka, Panek i Wichuła oraz Machacz, Kopania i Kowalski.

One thought on “Baraż Włókniarz – Victoria. Karne zdecydowały o awansie do IV ligi