Dolnośląskie transfery LATO 2020. Od Ekstraklasy do B klasy [FAKTY, PLOTKI]

Letnie okienko transferowe w pełni. Dużo dzieje się w najwyższych, zawodowych ligach, jak i tych amatorskich. Najważniejsze informacje na temat transferów na Dolnym Śląsku – od Ekstraklasy aż do B klasy – znajdziecie w specjalnym raporcie dolfutbol.pl.

 

Transfery pewne i prawdopodobne, ale też plotki i spekulacje, które pojawiły się na rynku. Żeby łatwiej można było odnaleźć interesujące Was informacje, raport “Dolnośląskie transfery LATO 2020” został podzielony na kilka kategorii. Raport będzie na bieżąco aktualizowany. 

 

Śląsk Wrocław

Zagłębie Lubin

I i II liga

III liga

IV liga wschód

IV liga zachód

Niższe ligi Wrocław

Niższe ligi Wałbrzych

Niższe ligi Legnica

Niższe ligi Jelenia Góra

 

4 thoughts on “Dolnośląskie transfery LATO 2020. Od Ekstraklasy do B klasy [FAKTY, PLOTKI]

  1. Piast Nowa Ruda transfery: Szymon Stec (bramkarz) Zagłębie II Lubin, Maciej Olczak (obrońca)Śląsk II Wrocław, Łukasz Szukiełowicz (obrońca) MKS Kluczbork, Mateusz Kałwak(pomocnik/napastnik) Zdrój Jedlina Zdrój, Daniel Orzechowski(pomocnik) Polonia – Stal Świdnica, Piotr Florian (obrońca) Polonia Stal – Świdnica, Daniel Kucharski(pomocnik) Polonia – Stal Świdnica, Łukasz Kalka (pomocnik) – Włókniarz Głuszyca.

  2. Nowy bramkarz w Piaście Nowa Ruda, Brazylijczyk z hiszpańskim paszportem, GIULLIANO MIRABELO CRUCI, portugalskiego klubu Oliveira do Bairro Sport Clube .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *