Dolnośląskie transfery LATO 2020. Od Ekstraklasy do B klasy [FAKTY, PLOTKI]

Śląsk Wrocław – transfery, plotki,  spekulacje

Długo wyczekiwany powrót stał się faktem! Waldemar Sobota po siedmiu latach znów zagra w barwach WKS-u. Pomocnik związał się z wrocławskim klubem dwuletnią umową, w której zawarto opcję przedłużenia o kolejny sezon.

***

Patryk Janasik już oficjalnie nowym zawodnikiem Śląska. Prawy obrońca trafił do Wrocławia na zasadzie transferu definitywnego z Odry Opole. 22-latek podpisał czteroletni kontrakt ze Śląskiem.

Urodzony w Pniewach nowy piłkarz Trójkolorowych karierę rozpoczynał w miejscowym Sokole, z którego w wieku 16 lat przeniósł się do Błękitnych Wronki. Następnie przez dwa i pół sezonu występował w III-ligowych wówczas rezerwach Lecha Poznań oraz przez jeden sezon w GKS-ie Bełchatów, na poziomie II ligi.

Od 2018 roku Janasik reprezentował barwy Odry Opole w Fortuna 1. Lidze. W poprzednim sezonie był jej podstawowym zawodnikiem, zagrał w 31 spotkaniach, w których zdobył dwie bramki i zaliczył dwie asysty.

***

***

Israel Puerto na celowniku kanadyjskiego Vancouver Whitecaps FC, drużyny z Major League Soccer. Hiszpan ma w Śląsku kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2021 roku.

***

Ukraiński skrzydłowy na celowniku Śląska Wrocław? “Lepsza wersja Picha”

***

Płacheta został Kanarkiem. Śląsk z zarobkiem z czterdziestokrotną przebitką

***

Uratuje Chrobrego i przejdzie do Śląska? Nowy bramkarz we Wrocławiu

4 thoughts on “Dolnośląskie transfery LATO 2020. Od Ekstraklasy do B klasy [FAKTY, PLOTKI]

  1. Piast Nowa Ruda transfery: Szymon Stec (bramkarz) Zagłębie II Lubin, Maciej Olczak (obrońca)Śląsk II Wrocław, Łukasz Szukiełowicz (obrońca) MKS Kluczbork, Mateusz Kałwak(pomocnik/napastnik) Zdrój Jedlina Zdrój, Daniel Orzechowski(pomocnik) Polonia – Stal Świdnica, Piotr Florian (obrońca) Polonia Stal – Świdnica, Daniel Kucharski(pomocnik) Polonia – Stal Świdnica, Łukasz Kalka (pomocnik) – Włókniarz Głuszyca.

  2. Nowy bramkarz w Piaście Nowa Ruda, Brazylijczyk z hiszpańskim paszportem, GIULLIANO MIRABELO CRUCI, portugalskiego klubu Oliveira do Bairro Sport Clube .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *