Przełożone i przerwane mecze już w środę. Grają III liga, IV liga i okręgówka

W środę, 9 września, odbędzie się kilka przełożonych meczów w ligach od III do okręgówki. Będzie się sporo działo.

 

4LigaWschód. Czołówka zremisowała, Lechia coraz bliżej. Pościg Orła w Nowej Rudzie

Odwołane mecze z powodu zagrożenia epidemiologicznego, przełożone lub przerwane spotkania z powodu kiepskich warunków atmosferycznych, a także innych przyczyn. Zaległych meczów w naszym regionie jest sporo. W najbliższą środę ich część zaległości zostanie odrobiona.

 

W III lidze Ślęza Wrocław zagra na wyjeździe z LKS-em Goczałkowice Zdrój. Będzie to mecz 3. kolejki (początek o godz. 16.30), który został odwołany z powodu występu wrocławian w Pucharze Polski z Wigrami Suwałki.

 

Aż 4 spotkania zostaną rozegrane we wschodniej grupie Koleje Dolnośląskie IV lidze. Dwa z nich będą to mecze 5. kolejki:

  • Nysa Kłodzko – Moto Jelcz Oława (17)
  • Lechia Dzierżoniów – GKS Mirków (17)

 

Dwa kolejne to spotkania, które miały odbyć się w miniony weekend. Jedno – Sokół Marcinkowice – Pogoń Pieszyce – nawet pół godziny trwało, ale zostało przerwane z powodu nawałnicy i zalanego boiska. Mecz w Marcinkowicach (17) zostanie dograny od 32 min. i rezultatu 3:0.

 

W środę odbędzie się również mecz Polonia Trzebnica – Unia Bardo (17).

 

Ponadto rozegrane zostanie jedno spotkanie we wrocławskiej Keeza klasie okręgowej. Strzelinianka zagra u siebie z WKS-em Wierzbice (16).

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *