Nawałnica zniszczyła im boisko. Herbapol Stanowice uruchomił zrzutkę

Podczas meczu wałbrzyskiej klasy A Herbapol Stanowice – Górnik Wałbrzych przez stadion przeszła nawałnica. Obiekt gospodarzy mocno ucierpiał. Klub zorganizował zrzutkę – każdy może wspomóc Herbapol.  

 

“Dobra, pójdzie”, czyli spadający liść Hiszpana z Brzegu Dolnego [VIDEO]

Stadion Herbapolu Stanowice jest jedynym z tych obiektów, który najmocniej “ucierpiał” podczas sobotniej nawałnicy, która przeszła przez Dolny Śląsk. Zniszczenia są na tyle poważne, że klub zdecydował się uruchomić zrzutkę pieniędzy potrzebnych na doprowadzenie obiektu do stanu używalności. 

 

Zniszczeniom uległa infrastruktura boiska – oba piłkochwyty zostały całkowicie powalone przez wiatr, a wraz z nimi część ogrodzenia. Gałęzie spadające z drzew uszkodziły dach trybun. 

W efekcie tych zdarzeń możliwości treningowe zostały bardzo ograniczone, a rozgrywanie meczy całkowicie niemożliwe. Koszty prac przewyższają możliwości finansowe klubu. 

W imieniu zarządu, piłkarzy, kibiców oraz wszystkich związanych z klubem prosimy Was o wsparcie finansowe. Zebrane fundusze w całości zostaną przekazane na odbudowę boiska, tak byśmy mogli jak najszybciej wrócić do normalności. 

 

Oto link do zrzutki. Każdy kwota się przyda

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *