Z wicelidera IV ligi do beniaminka okręgówki. Pietrewicz trenerem Galakticos

Piotr Pietrewicz został nowym trenerem Galakticos Solna, drużyny z wrocławskiej okręgówki.

 

Prawie jak Probierz. Nowy prezes Pogoni Oleśnica będzie również trenerem

Piotr Pietrewicz przez ostatnie trzy sezony był trenerem IV-ligowej Bielawianki Bielawa. W swojej karierze trenerskiej prowadził również juniorów Bielawianki, a przez 7 sezonów był asystentem w III-ligowej Lechii Dzierżoniów.

 

Po rundzie jesiennej jego – byli już – podopieczni zajmują 2. miejsce w tabeli wschodniej grupy Koleje Dolnośląskie IV ligi. Niedawno jednak 45-letni szkoleniowiec rozstał się z wiceliderem.

 

„Nowemu trenerowi, życzymy wielu zwycięstw oraz sukcesów. Liczymy, że wprowadzi naszą drużynę na wyższy poziom. Jednocześnie dziękujemy za wkład włożony w rozwój drużyny dotychczasowemu trenerowi Michałowi Śnieżkowi i życzymy mu wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym i zawodowym” – czytamy na klubowym fanpage zespołu z Solnej.

 

Galakticos po rundzie jesiennej zajmuje 6. miejsce w tabeli wrocławskiej okręgówki. Do miejsca premiowanego awansem traci jednak 15 punktów. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, na wiosnę drużyna ma zagrać na maksimum możliwości, ale awans nie jest głównym celem. Raczej budowanie drużyny, która ma w przyszłym sezonie powalczyć o IV ligę.

 

fot. Galakticos Solna

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *