Sparingi dolnośląskich drużyn z tygodnia i weekendu [17 – 21 LUTEGO]

Sparingi zima 2021. Dolnośląskie drużyny w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2020/21 kontynuują rozgrywanie meczów sparingowych. Oto najnowsze wyniki z tygodnia i weekendu.

 

Piłkarski lockdown. Od 12 lutego można oficjalnie trenować i grać!

Za nami mecze kontrolne dolnośląskich drużyn w środku tygodnia, kolejne zaplanowano na weekend. Oto lista spotkań sparingowych i wyników, które będą na bieżąco uzupełniane.

 

Środa – czwartek

  • GKS Mirków – Piast Żmigród 3:4
  • Polonia Trzebnica – Rawia Walbet Rawicz 2:0
  • Chrobry II Głogów – BKS Bolesławiec 3:0
  • Bielawianka Bielawa – Nysa Kłodzko 4:1
  • Czarni Żagań – Stal Chocianów 5:6
  • Barycz Milicz – UKS Postolin 11:0

 

Weekend

  • Miedź Legnica – Odra Opole 2:2
  • Chrobry Głogów – Unia Janikowo 1:0
  • Chrobry Głogów – Świt Skolwin 3:1
  • Górnik Polkowice – Miedź II Legnica 4:2
  • GKS Jastrzębie – Śląsk II Wrocław 4:0
  • Ślęza Wrocław – Lech II Poznań 4:0
  • Piast Żmigród – Polonia Leszno 4:0
  • Zagłębie II Lubin – Lechia Zielona Góra 3:0
  • Miedzi II Legnica – Karkonosze Jelenia Góra 2:1
  • AKS Strzegom – Polonia-Stal Świdnica 2:1
  • Ślęza Wrocław – Foto-Higiena Gać 3:2

 

  • Unia Bardo – Zachód Sobótka 3:4
  • Orzeł Prusice – Polonia Wrocław 0:1
  • Polonia Wrocław – Mechanik Brzezina 0:7
  • Piast Nowa Ruda – Lechia Dzierżoniów 2:1
  • Piast Nowa Ruda – Start Namysłów 4:1
  • KS Żórawina – Moto-Jelcz Oława 0:4
  • MKP Wołów – Konfeks Legnica 5:1
  • Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Pogoń Pieszyce 0:1
  • Sokół Wielka Lipa – Burza Godzieszowa 2:3
  • Polonia Trzebnica – Orzeł Pawłowice 5:4
  • Śląsk Wrocław CLJ – Piast Żerniki 6:1
  • GKS Mirków – Błysk Kuźniczysko 2:1
  • Nysa Kłodzko – GKS Głuchołazy 1:0
  • Pogoń Oleśnica – Sokół Marcinkowice 3:3
  • Orzeł Ząbkowice Śl. – Galakticos Solna 1:3
  • LKS Bystrzyca Górna – Grom Witków
  • Miedzi Legnica U19 – Mewa Kunice 2:1
  • Leśnik Osiecznica – Włókniarz Leśna 3:1
  • Kuźnia Jawor – Orzeł Lubawka 2:2
  • Stilon Gorzów – Chrobry II Głogów 3:3
  • Orkan Szczedrzykowice – Górnik Złotoryja 1:1
  • KS Legnickie Pole – Zjednoczeni Żarów 1:13
  • Promień Żary – Stal Chocianów 4:2
  • Sparta Grębocice – Odra Bytom Odrzański
  • Sparta Rudna – Zamet Przemków 8:2
  • Prochowiczanka Prochowice – Górnik Lubin 3:3
  • Odra Ścinawa – Apis Jedrzychowice 2:1
  • Lotnik Jeżów Sudecki – Pogoń Świerzawa 1:1
  • Hutnik Pieńsk – Gryf Gryfów Śląski 3:1

 

  • Polonia Środa Śląska – Iskra Księginice 2:0
  • Czarni Jelcz-Laskowice – KS Skarbimierz 4:2
  • WKS Wierzbice – Śląsk Wrocław U-18 1:3
  • Dąb Dobroszyce – Bór Oborniki Śląskie 2:1
  • Orzeł Marszowice – Moto-Jelcz Oława JUN 9:0
  • Dolpasz Skokowa – Pogoń Miękinia
  • Polonia Jaszowice – Sokół Smolec 4:2
  • Parasol Wrocław – Widawa Kiełczów 8:0 
  • Victoria Orzeszków – Platan Siedlce 7:1
  • Bresna Brzeźno – Barycz Sułów 4:2
  • Lotnik Twardogóra – Sokół II Marcinkowice 5:2
  • Orzeł Biestrzykowice-Miodary – GKS Dziadowa Kłoda 0:4
  • GAP Ślęza – Sporting Wrocław 3:1
  • Sokół Kaszowo – Płomień Wisznia Mała 7:0
  • Plon Gądkowice – Widawa Stradomia 5:1
  • Polonia II Środa Śląska – LKS Ciechów 7:2
  • Olimpia Bukowinka – Widawa Gredzina 4:3
  • Odra Uraz – Orkan Mojęcice 2:1
  • Odra Lubiąż – Kolektyw Radwanice 3:1
  • Grom Szczodrów – Widawa II Solniki Małe 5:4
  • Esthetic Ludów Śląski – Świteź Wiązów 5:0
  • Zorza Niemil – Zalesie Wójcice
  • Tarant Krzyżowice – Sparta Oleszna 6:1
  • Pagel Komorniki – Kusy Pogalewo Wlk. 4:5 
  • KS Magnice – Kwarcyt Jegłowa
  • GKS Kryniczno Ligota Piękna – Pirania Radziądz 2:5
  • Polonia Kępno – Pogoń Syców 8:0
  • Karolina Jaworzyna Śląska – Ślęża Sobótka 3:2
  • Czarni Łuczyna – Zryw Głębowice 4:3
  • Iskra Pasikurowice – Widawa Kiełczów
  • Sokół Ujeździec Wielki – Sparta Skarszyn
  • Sparta Wrocław – KS Dobroszów-Januszkowice
  • Barycz Milicz – Sparta Miejska Górka
  • Muchobór Wrocław – Borowianka Borowa 1:3
  • Wratislavia II Wrocław – Sparta II Wrocław 
  • UKS Postolin – Tomtex Widawa Wrocław 3:1
  • Korona Pęcz Szczawin – Delta Słupice 4:1
  • Piast Lutynia – Czarni Chrząstawa 0:1
  • Sokół Ujeździec Wielki – Sparta Skarszyn 0:6
  • Czarni Kulin – Jeziorka Zakrzów 0:4
  • Rapid Domaniów – Burza Dombud Chwalibożyce 4:0
  • KS Rusko – Gama Ujazd Górny 9:3
  • Krokus Kwiatkowice – Odra Rzeczyca 4:3 
  • Kłos Lutomia – Iskra Witków 4:1
  • Polonia Bystrzyca Kłodzka – Atom Grądy – Malerzowice Małe 3:1
  • Polonia Ząbkowice Śląskie – SBT Roztocznik 2:2
  • Górnik Wałbrzych – Olimpia Kamienna Góra 1:4
  • MKS Szczawno-Zdrój – Zdrój Jedlina-Zdrój 1:6
  • Włókniarz Kudowa-Zdrój – Słowianin Wolibórz 3:6
  • Tom-Dar Ludwikowice – KS Walim 6:2 
  • STEP Tąpadła-Wiry – Dabro-Bau Makowice 1:2
  • Czarni Wałbrzych – Sokół Kostrza
  • Sokół Jerzmanowa – Pogoń Przyborów 2:3
  • Orzeł Zagrodno – Górnik II Złotoryja 5:4
  • Zawisza Serby – Chrobry Głogów U-19
  • Grom Gromadzyń-Wielowieś – Błękitni Kościelec 4:1
  • Rodło Granowice – Albatros Jaśkowice 7:2
  • Unia Miłoradzice – KS Kłopotów-Osiek 4:1
  • Piast Wykroty – Chojnowianka Chojnów 4:4
  • Woskar Szklarska Poręba – Halniak Miłków 4:7
  • BKS Bolesławiec – ŁKS Łęknica 3:3
  • Nysa Zgorzelec – Victoria Ruszów 3:2
  • Iskra Łagów – Chrobry Nowogrodziec 4:3
  • Orzeł Mysłakowice – Chmielanka Chmieleń 8:3
  • Lechia Piechowice – Kwisa Świeradów Zdrój 5:2
  • Cosmos Radzimów – Górnik Węgliniec 3:3
  • Olimpia Kowary – Czarni Przedwojów 6:0
  • Victoria Jelenia Góra – Karkonosze Jelenia Góra JUN 2:9
  • Victoria Świebodzice – KS Łomnica 1:1
  • Łużyce Lubań – Piast Iłowa 2:6
  • LZS Kościelnik – LZS Brzeźnik 2:4
  • Włókniarz Kudowa Zdrój – Słowianin Wolibórz
  • Victoria Czadrów – Uran Okrzeszyn 3:1
  • Pub Gol Jelenia Góra – Wilkowianka Wilków 1:1
  • Kwisa Mroczkowice – Fatma Pobiedna 1:1
  • Zryw Ubocze – Pogoń Wleń
  • Olsza Olszyna – LZS Łaziska
  • FC Karpacz – KKS Jelenia Góra
  • Bóbr Marciszów – Potok Karpniki
  • WKS Pilchowice – Czarni Lwówek Śląski 1:5

 

 

 

5 thoughts on “Sparingi dolnośląskich drużyn z tygodnia i weekendu [17 – 21 LUTEGO]

  1. Piast Nowa Ruda – Lechia Dzierżoniów 2:1 Bramki :Piast – Chabrowski, Poświstajło – Zatwarnicki; Jutro Piast gra ze Startem Namysłów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *