Czarne chmury nad spadkowiczem z IV ligi. Gdzie zagra Unia?

Czarne chmury zbierają się nad Unią Bardo, spadkowiczu ze wschodniej grupy IV ligi. Coraz częściej mówi się wycofaniu się drużyny z wałbrzyskiej okręgówki.

 

Co z wrocławską okręgówką? Wciąż nie ma rozstrzygnięcia

Na razie są to informacje mocno nieoficjalne, o których wspomniał m.in. profil „Co słychać w niższych ligach? – powiat kłodzki i ząbkowicki”. Według nich Unia Bardo, która w niedawno zakończonym sezonie spadła do klasy okręgowej, może wycofać się z tych rozgrywek. Co więcej, z sygnałów, które do nas docierają, nie wiadomo nawet czy Unia zdecyduje się na występy w A klasie.

 

Na razie jednak trzeba poczekać na oficjalne informacje. Przypomnijmy, że w strefie wałbrzyskiej mamy już przetasowania po wycofaniu się z A klasy Victorii Dębowiec, a kolejne dojdą po fuzji Karoliny Jaworzyna Śląska i Darboru Bolesławice.

 

Wciąż czekamy więc na ostateczny skład grup. Przy okazji wyjaśnienie. Niedawno pisałem o tym, które drużyny mogą zająć wakujące miejsca w A klasie. Z najnowszych doniesień wynika, że prawdopodobnie będą to kolejne najlepsze drużyny z 2. miejsc w B klasie. W tym przypadku również trzeba jednak czekać na oficjalne potwierdzenie ze związku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *