III liga. Remis w zaległym meczu beniaminków. Ten punkt trzeba szanować

W środę, 22 września, odbył się zaległy mecz III ligi Karkonosze Jelenia Góra – Odra Wodzisław Śląski. Gospodarze zdobyli 1 punkt, który z pewnością muszą szanować.

 

Puchar Polski. Zrobili to! Ślęza wygrała z II-ligową Chojniczanką

Mecz 7. kolejki Karkonosze Jelenia Góra – Odra Wodzisław Śląski pierwotnie miał się odbyć 8 września, ale został przełożony na wniosek policji. Gospodarze przystępowali do spotkania beniaminków po wygranej 4:1 z Wartą Gorzów Wlkp., a goście po tym, jak zostali rozbici w Lubinie 0:7. Z pewnością w Jeleniej Górze były nadzieje na kolejne zwycięstwo, ale z przebiegu spotkania nie można narzekać na podział punktów.

 

Goście dwa razy obejmowali prowadzenie. Najpierw w 36 min. trafił Marcin Wodecki, a następnie w 76 min. Kamil Chiliński. Gracze Karkonoszy dążyli do wyrównania i ich ambicja dwa razy została nagrodzona. W 42 min. na 1:1 strzelił Paweł Niemienionek, a w 87 min. Brajan Kułakowski trafił na 2:2.

 

Jeszcze w doliczonym czasie gry Odra miała rzut karny, ale piłka po uderzeniu jednego z zawodników gości trafiła w słupek. Karkonosze zdobyły więc 1 punkt, który może szczególnie nie poprawił pozycji jeleniogórzan w tabeli, ale jest dobrym prognostykiem przed następnymi spotkaniami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *