Paweł Barylski zwolniony z Górnika. Jest mocny kandydat na następcę

Paweł Barylski nie jest już trenerem Górnika Polkowice. Beniaminek po rundzie jesiennej zajmuje ostatnie miejsce w tabeli I ligi. Kto zostanie jego następcą? Jest mocny kandydat.

 

Napastnicy trzecioligowca na testach. Na Słowacji i w Krakowie

?Informujemy, że trener Paweł Barylski przestał pełnić funkcję trenera KS Górnik Polkowice. Trenerze, DZIĘKUJEMY za pracę na rzecz naszego Klubu i życzymy powodzenia. Nazwisko nowego szkoleniowca #ZielonoCzarnych zostanie podane w najbliższym czasie? ? poinformował w piątek wieczorem beniaminek z Polkowic. Trudno się dziwić takiej decyzji. Górnik w ostatnim meczu jesieni przegrał w Sosnowcu z Zagłębiem 0:5. Beniaminek zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli, z zaledwie trzynastoma punktami w 20 meczach. Polkowiczanie wygrali zaledwie jeden mecz w rundzie.

 

Paweł Barylski pod koniec czerwca br. na ławce trenerskiej Górnika zastąpił Janusza Niedźwiedzia, który został szkoleniowcem Widzewa Łódź.

 

Na wiosnę polkowiczan czeka niezwykle trudna walka o utrzymanie się na zapleczu ekstraklasy. Kto poprowadzi górników? Wielu zwolenników w Polkowicach ma Dominik Nowak, który przed kilkoma dniami pożegnał się z Koroną Kielce.

 

Gdyby spełnił się taki scenariusz, dla Nowaka byłby to powrót do Polkowic po 10 latach. Właśnie tutaj zaczynał swoją trenerską karierę. Najpierw jako trener młodzieży, później szkoleniowiec rezerw, asystent przy pierwszym zespole, aż wreszcie w latach 2006 – 2011 jako pierwszy trener.

 

Grafika Górnik Polkowice

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.