Mecz przerwany w 8. minucie. Koszmar na boisku w A klasie

Dramatem zakończył się mecz wrocławskiej A klasy między Piastem Lutynia i LZS-em Osiek. W 8. minucie zawodnik gości doznał koszmarnej kontuzji, a spotkanie został przerwane.

 

Karma wróciła. Ślęza dostała walkowera za mecz z LKS-em

Mecz Piasta Lutynia z LZS-em Osiek odbył się w niedzielę, 23 października. Spotkanie trwało tylko 8 minut. Właśnie wtedy doszło do koszmarnej sytuacji. – W 8. minucie po interwencji naszego obrońcy zawodnik drużyny gości źle stanął doznając bardzo przykrej kontuzji. Z tego miejsca życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Sędzia wraz z kapitanami obu drużyn podjął decyzję o przerwaniu zawodów po udzieleniu poszkodowanemu pomocy medycznej przez zespół pogotowania ratunkowego – czytamy na profilu gospodarzy.

 

Według uczestników spotkania, sytuacja wyglądała dramatycznie. Zawodnik z Osieka chciał przeskoczyć nad interweniującym obrońcą gospodarzy, ale jego stopa wpadła między nogi gracza Piasta. Gracz gości próbował się ratować, ale dodatkowo się pośliznął się i doszło do fatalnej kontuzji. Według nieoficjalnych informacji doszło do złamania w trzech miejscach.

 

Do sytuacji odniósł się również arbiter spotkania. – Podbiegłem do leżącego zawodnika. Jak zobaczyłem co się stało, to własne nogi mi się ugięły. Po 20 latach sędziowania pierwszy raz miałem styczność z tak dramatycznym urazem. To dobrze, że kapitanowie wyrazili chęć przerwania tego meczu, bo ja sam potrzebowałem ochłonąć, najlepiej w domowym zaciszu – skomentował arbiter. 

 

Zawodnik Osiek przeszedł już operację, teraz czeka go długa rehabilitacja. Przy okazji życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Mecz Piasta z LZS-em zostanie dokończony 11 listopada o godz. 11.

 

One thought on “Mecz przerwany w 8. minucie. Koszmar na boisku w A klasie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *