Kurs Sędziowski 2016. Ostatni moment na zapisy

Kurs Sędziowski 2016 rozpocznie się już wkrótce. To ostatni moment, żeby się zapisać i zostać sędzią piłkarskim.

 

Dolnośląski Złoty But. Oto najlepsi strzelcy w regionie

Kurs Sędziowski 2016 rozpocznie się 30 stycznia i będzie trwał do początku marca 2016 roku. Ale zostało już bardzo mało czasu, żeby się na niego zapisać. Termin zapisów miał mijać 17 stycznia, ale został przedłużony do 25 stycznia.

 

Zgłoszenie na Kurs Sędziowski 2016

W wyznaczonym terminie należy dostarczyć osobiście do biura Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej (ul. Oporowska 62, 53-434 Wrocław) lub wysłać pocztą:

Formularz zgłoszeniowy

oraz

Oświadczenie o niekaralności

Po przesłaniu formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenia o niekaralności do dnia rozpoczęcia pierwszych zajęć należy wpłacić 100 zł na konto poniżej. W tytule należy podać imię i nazwisko oraz informację „Kurs sędziowski 2016”.

Nr konta: 21 1140 2004 0000 3302 7566 0258
mBank
Jarosław Grobelny
Morzęcin Wielki 5d
55-120 Oborniki Śląskie

Wpłat można też dokonywać osobiście przed pierwszymi zajęciami.

Do tego czasu należy także dostarczyć kserokopię dokumentu dotyczącą poziomu wykształcenia. W przypadku kandydatów kontynuujących naukę należy przedstawić ostatni dokument (świadectwo maturalne lub zaświadczenie o kontynuacji nauki).

 

Dla kogo kurs sędziowski?

Aby przystąpić do Kursu Sędziowskiego 2016 należy mieć ukończony 15. rok życia. Kandydaci poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę opiekuna ustawowego na udział w kursie.

Organizatorzy zachęcają do uczestnictwa w kursie przypominając, że zajęcia odbywać się będą w „blokach weekendowych”. Bez problemu mogą w nim wziąć udział osoby pracujące lub uczące się w ciągu tygodnia.

Ponadto, zajęcia będą miały nowoczesną formę. Uczestnicy kursu nie tylko zapoznają się z „teorią” przepisów gry w piłkę nożną, ale także wezmą udział w dyskusjach dotyczących wielu materiałów multimedialnych (Ekstraklasa, europejskie puchary, ligi europejskie).

Źródło: dolzpn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.