Śląsk i Chrobry w czołówce medialności

Śląsk Wrocław w ekstraklasie i Chrobry Głogów w I lidze ? dwa nasze kluby w czołówce rankingu medialności ?Polska Piłka?.

 

Dolnośląska drużyna tygodnia #6

Piłkarska wiosna wystartowała na dobre. W internecie i prasie pojawia się coraz więcej publikacji o klubach i piłkarzach. Medialni liderzy pozostali niezmienni, ale za ich plecami doszło do ciekawych roszad. W pierwszych piątkach obu rankingów (ekstraklasa i I liga) mamy swoich przedstawicieli.

 

Najbardziej medialnym klubem ekstraklasy ponownie okazała się Legia Warszawa, która z najwyższego stopnia podium nie schodzi od pięciu miesięcy. W ostatnim czasie, gdy w rankingu wygrywała Legia, tuż za jej plecami znajdował się Lech. Tym razem jednak ?Kolejorz? zajął trzecie miejsce. Awans na drugą lokatę zanotował Śląsk Wrocław. Drużyna, którą od niedawna prowadzi Mariusz Rumak, tak wysoko w rankingu ?Polska Piłka? nie była od roku.

polska_pilka_1

 

Morioka-reaktywacja. Jeśli nie teraz, to kiedy?

Nie trudno odgadnąć, że za tym nie stoją wyniki i efektowna gra wrocławian, a raczej roszady na stanowisku trenera.

 

W I lidze najwyżej sklasyfikowaną drużyną został Zawisza. Bydgoszczanie wyprzedzili drugi w rankingu GKS Katowice oraz trzecie Zagłębie Sosnowiec. Na wysokim, 5. miejscu został sklasyfikowany Chrobry Głogów.

polska_pilka_2

 

źródło: PRESS-SERVICE Monitoring Mediów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.