Legia Warszawa – Arka Gdynia (TRANSMISJA, NA ŻYWO, ONLINE, STREAM)

Legia Warszawa – Arka Gdynia w 6. kolejce Lotto Ekstraklasy. Mecz Legia – Arka w sobotę, 20 sierpnia (20.08.2016) o godz. 20.30. Legia Warszawa – Arka Gdynia – na żywo w telewizji i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Legia – Arka.

 

Arka – Legia: Transmisja na żywo 31.03.2018

Mecz Legia Warszawa – Arka Gdynia jest ostatnim sobotnim meczem w Lotto Ekstraklasie. Na razie wyżej w tabeli są żółto-niebiescy, którzy po pięciu meczach mają na koncie 3 zwycięstwa i 9 punktów. Mistrz Polski zgromadził dotąd tylko 6 oczek.

 

Dziś jednak to warszawianie będą zdecydowanym faworytem w meczu z beniaminkiem z Gdyni. Niemal wszystkie argumenty przemawiają na ich korzyść. Oprócz po prostu lepszej drużyny również fakt, że Arkowcy na razie na wyjazdach zawodzą. Swoje oba mecze poza Gdynią – w Niecieczy i Białymstoku – zdecydowanie przegrali.

 

Arka – Legia: Transmisja na żywo 31.03.2018

Goście nie stoją jednak na zupełnie straconej pozycji. Wiele wskazuje na to, że Legia nie zagra w najmocniejszym zestawieniu. We wtorek czeka ją rewanż w meczu kwalifikacji Ligi Mistrzów z z irlandzkim Dundalk FC. Po wygranym pierwszym meczu 2:0 legioniści są niemal pewni awansu do fazy pucharowej Champions League, ale trener Besnik Hasi raczej da odpocząć swoim największym gwiazdom.

 

Legia Warszawa – Arka Gdynia: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć relację ze spotkania Legia – Arka

Legia – Arka: Trener Hasi przed meczem

LEGIA WARSZAWA – ARKA GDYNIA: TRANSMISJA NA ŻYWO

LEGIA – ARKA: GDZIE OGLĄDAĆ?

LEGIA WARSZAWA – ARKA GDYNIA: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *