Nasi grali (i strzelali) w reprezentacjach młodzieżowych

Nie mamy żadnego reprezentanta z Dolnego Śląska w pierwszej reprezentacji Polski, ale za naszych młodych piłkarzy nie musimy się wstydzić. Dziś kilku z nich zagrało (i postrzelało) w reprezentacjach młodzieżowych.

 

Górnik Wałbrzych… końcowe odliczanie

W Lublinie reprezentacja młodzieżowa grała towarzysko z Węgrami. Padł remis 1:1. Biało-czerwoni objęli prowadzenie po pięknym strzale z rzutu wolnego Jarosława Jacha, stopera Zagłębia Lubin. Niestety, wygranej nie udało się dowieźć do końca, bowiem goście wyrównali już w doliczonym czasie gry.

 

Obok Jacha w meczu zagrali jego klubowi koledzy – Jarosław Kubicki oraz niedawno pozyskany przez Miedziowych Adam Buksa. Cały mecz między słupkami spędził również Jakub Wrąbel, bramkarz  Śląska Wrocław, który obecnie jest wypożyczony do Olimpii Grudziądz. W drużynie Węgier zagrał natomiast napastnik WKS-u Bence Mervo, który zameldował się na murawie w 65 min. spotkania.

 

Przepraszam, czy tu biją?

Tymczasem w Świnoujściu reprezentacja U 20 grała z Niemcami w Turnieju Czterech Narodów. Podopieczni Macieja Stolarczyka wygrali 3:0, a jedną z bramek strzelił Filip Jagiełło, pomocnik Zagłębia Lubin.

 

To nie jedyny nasz reprezentant w tym meczu. Całe spotkanie na murawie spędził defensywny pomocnik Miedzi Legnica Damian Rasak, a 83 minuty zagrał Kamil Dankowski ze Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.