Śląsk Wrocław – Jagiellonia na żywo (TRANSMISJA, ONLINE, STREAM)

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok w meczu 9. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Śląsk – Jagiellonia w piątek, 16 września (16.09.2016) o godz. 20.30. Śląska Wrocław – Jagiellonia Białystok – transmisja na żywo w telewizji oraz w internecie. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Śląsk – Jagiellonia.

 

Śląsk Wrocław – Jagiellonia: Transmisja na żywo

W drugim piątkowym meczu 9. kolejki Lotto Ekstraklasy Śląska Wrocław zagra na własnym obiekcie z Jagiellonią Białystok. We Wrocławiu zapowiada się ciekawe widowisko, bowiem gospodarze będą chcieli się zrehabilitować za poniedziałkową, niespodziewaną porażkę z Ruchem Chorzów 1:2.

 

Teoretycznie wrocławianom powinno być trudniej o 3 punkty, bowiem podopieczni Michała Probierza są aktualnie liderem ekstraklasy. Paradoksalnie jednak, może to być nieco łatwiejszy mecz dla Śląska, bowiem gospodarze będą mogli grać więcej z kontry, niż to było w poprzednim spotkaniu. Bo atak pozycyjny w meczu z Ruchem zupełnie nie wyszedł ekipie Mariusza Rumaka.

Śląsk Wrocław – Jagiellonia: Transmisja na żywo

Kibice Śląska z pewnością są ciekawi, jaki skład desygnuje od pierwszego gwizdka szkoleniowiec WKS-u. Czy od początku zagrają nowi gracze – Sito Riera, Joan Roman i Mario Engels – którzy w spotkaniu z Ruchem zadebiutowali, ale spędzili na murawie niewiele minut. Kto zagra w ataku? Nadal będzie to Kamil Biliński, a może trener Rumak postawi na Bence Mervo?

 

Przekonamy się o tym już niedługo, przed zaplanowanym na godz. 20.30. meczem Śląsk – Jagiellonia.

 

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok: Na żywo w telewizji i online. Sprawdźcie, gdzie zobaczyć transmisję live meczu Śląsk – Jagiellonia

Śląsk – Jagiellonia: Konferencja przed meczem z Jagiellonią

ŚLĄSK WROCŁAW – JAGIELLONIA: TRANSMISJA NA ŻYWO

ŚLĄSK – JAGIELLONIA: GDZIE OGLĄDAĆ?

ŚLĄSK WROCŁAW – JAGIELLONIA: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.