Drużyna miesiąca w III lidze – wrzesień 2016

Drużyna miesiąca w III lidze – wrzesień 2016. Po raz drugi na łamach bloga podsumowuję miniony miesiąc w III lidze. Zobaczcie, którzy gracze z dolnośląskich zespołów trafili do jedenastki miesiąca.

 

Drużyna miesiąca w III lidze. Podsumowanie sierpnia 2016

Przed miesiącem, podczas powstawania “jedenastki” za sierpień, pod uwagę brałem aż 6 kolejek (w tym jedną za ostatni weekend lipca). Tym razem były to tylko trzy kolejki, bowiem w ostatni weekend września III liga nie grała ze względu na turniej UEFA Region’s Cup. Tylko piłkarze Górnika Wałbrzych zagrali cztery razy, bowiem w wolnym terminie odbył się ich zaległy mecz ze Skrą Częstochowa.

 

Biorąc pod uwagę dokonania drużynowe, najlepszą dolnośląską ekipą w III lidze był Piast Żmigród, który zdobył w tym czasie 7 punktów (bramki 8:4), a Ślęza była gorszą tylko stosunkiem goli (7:3). Po 5 punktów zdobyli Górnik Wałbrzych i Lechia Dzierżoniów. Pozostałe nasze drużyny zdobyły w tym czasie po 4 punkty.

DZPN będzie pozywał zadymiarzy? Są jednak wątpliwości

Poniżej prezentuję drugą dolnośląską drużynę miesiąca w III lidze. Powstała ona na podstawie jedenastek kolejki, ale nie tylko. Pod uwagę braliśmy również wpływ poszczególnych zawodników na wyniki drużyny.

 

Dolnośląska drużyna miesiąca w III lidze

iii-liga-dru-5c_15801322_986aae9ac4ec760f37d460a6b5218b8ebccbf381

Piłkarz miesiąca: Mateusz Kluzek.

 

Piłkarzem miesiąca znów został zawodnik Ślęzy Wrocław. Choć tym razem wybór nie był łatwy, bowiem Kluzek miał mocnych konkurentów, dwóch graczy Piasta Żmigród  – Damiana Celucha i Grzegorza Mazurka. Zdecydowały cztery bramki zdobyte przez pomocnika Ślęzy. Nie bez znaczenia był również fakt, że wszystkie mecze wrocławianie grali na wyjazdach, a Piast dwa razy grał na własnym obiekcie.

[league_table 3027]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.