Mecz Polska – Dania. El. MŚ transmisja na żywo (KIEDY MECZ, O KTÓREJ)

Mecz Polska – Dania już w sobotę, 8 października (Polska – Dania 08.10.2016). Gdzie zobaczyć transmisję na żywo meczu Polska – Dania? Sprawdź wszystko na ten temat: Polska – Dania – kiedy mecz, o której godzinie, gdzie transmisja na żywo, online, live, stream.

 

Polska – Dania: Transmisja na żywo

Mecz Polska – Dania. To drugie spotkanie podopiecznych trenera Adama Nawałki w eliminacjach mistrzostw świata Rosja 2018 r. Po remisie 2:2 w Kazachstanie, biało-czerwoni nie mogą sobie pozwolić  na kolejną stratę punktów, zwłaszcza na własnym boisku. W końcu Polacy zmierzą się z Duńczykami na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

 

Dania jednak nie zamierza łatwo składać broni. Mimo że to my graliśmy na Euro, jesteśmy wyżej w rankingu FIFA oraz gramy u siebie – trener Age Hareide zapowiada, że rywale zagrają w sobotnim meczu o 3 punkty. Duńska drużyna przeszła ostatnio sporo zmian, została mocno odmłodzona. Co nie oznacza wcale, że jest słabsza od ekipy prowadzonej przez 15 lat przez Mortena Olsena. Gra nieco inaczej, ale wcale nie gorzej.

 

Polska – Dania: Transmisja na żywo

Oczywiście forma i postawa w meczu to jedno, ale dla nas ważniejsze będzie to, jak zaprezentują się polscy piłkarze. A kłopotów selekcjonerowi nie brakuje. Pytanie nr 1 – czy będzie mógł zagrać Michał Pazdan? Stoper Legii od dłuższego czasu zmaga się z urazami (ostatnio miał problemy z barkiem), a jak już w lidze pojawiał się na boisku, to jego forma daleka była od optymalnej.

 

Trener Adam Nawałka ma jednak więcej dylematów – już zapowiedział, że w składzie dojdzie do kilku roszad. Nie chce, żeby powtórzyła się sytuacja z Astany, gdy oddaliśmy Kazachom wydawało się niezagrożone prowadzenie 2:0.

 

Mecz Polska – Dania w Warszawie już sobotę, 8 października 2016

Mecz Polska – Dania: Konferencja przed meczem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.