Mecz Polska – Dania: transmisja TV i online (POLSKA – DANIA NA ŻYWO)

Mecz Polska – Dania: transmisja TV i online. Polska – Dania już dziś, 8 października (Polska – Dania 08.10.2016). Sprawdź, gdzie obejrzysz mecz Polska – Dania na żywo. Transmisja w telewizji, transmisja w internecie – online, live, stream.

 

Polska – Dania: Transmisja na żywo

Mecz Polska – Dania: transmisja TV i online. Polska reprezentacja piłkarska zagra dziś drugi mecz w ramach eliminacji do mistrzostw świata w Rosji w 2018 r. Na razie, po remisie z Kazachstanem, biało-czerwoni mają na koncie 1 punkt, a nasi rywale 3, bowiem w pierwszej serii gier pokonali Armenię 1:0. Dlatego dziś inny wynik niż zwycięstwo Polaków nie jest brany pod uwagę przez zawodników i kibiców.

 

Trener Adam Nawałka ma już w głowie skład Polaków na mecz z Danią. Chce zagrać nieco inaczej, niże we wcześniejszych meczach. Pomysł jest taki, by zdominować Duńczyków od pierwszych minut. Będą do tego potrzebne pewne korekty w ustawienie biało-czerwonych, choć szczegóły poznamy dopiero tuż przed meczem. Oczywiście skład na mecz Polska – Dania będzie zależał również od dyspozycji zdrowotnej kadrowiczów, a wiadomo, że choćby Michał Pazdan ma ostatnio spore problemy. Prawdopodobnie nie zobaczymy go w dzisiejszym spotkaniu.

 

Polska – Dania: Transmisja na żywo

Polacy muszą zagrać inaczej niż z Kazachstanem. Przede wszystkim nie mogą pozwolić rywalom na tyle, na ile pozwolili w spotkaniu w Astanie. Czy to się uda? Miejmy nadzieję że tak. Najlepiej zobaczyć to na żywo. Biletów na spotkanie na stadionie już nie ma. Mecz Polska – Dania najlepiej więc zobaczyć w telewizji lub w internecie.

 

Sprawdźcie gdzie dostępna będzie transmisja z meczu Polska – Dania. Wszystko na ten temat na następnej stronie. Linki znajdują się powyżej.

 

Mecz Polska – Dania: transmisja TV i online. Polska – Dania w Warszawie już dziś, 8 października 2016

Polska – Dania: Ostatnia konferencja przed meczem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.