Polska – Armenia transmisja na żywo (POLSKA – ARMENIA ONLINE, O KTÓREJ)

Polska – Armenia transmisja na żywo. Mecz Polska – Armenia już dziś, 11 października (Polska – Armenia, 11.10.2016). O której mecz Polska – Armenia? Oto najważniejsze informacje na temat transmisji na żywo TV oraz online meczu Polska – Armenia.

 

Polska – Armenia: Transmisja na żywo

Polska – Armenia transmisja na żywo. Po remisie 2:2 z Kazachstanem oraz zwycięstwie 3:2 z Danią, polska reprezentacja piłkarska zagra dziś 3. mecz w ramach eliminacji mistrzostw świata w Rosji 2018 r. Rywalem biało-czerwonych na stadionie PGE Narodowym będzie Armenia. To aktualnie najsłabsza reprezentacja w grupie E. Ormianie przegrali dotąd 0:1 z Danią oraz – w minioną sobotę – 0:5 z Rumunią.

 

Nie tylko z tego względu polska drużyna będzie zdecydowanym faworytem w konfrontacji z Armenią. Jesteśmy po prostu znacznie lepszą drużyną, która ma znacznie lepszych zawodników. Nie zmienia tego nawet fakt, że dwóch z nich – Arkadiusz Milik oraz Łukasz Piszczek – nie zagra z powodu kontuzji. Zgrupowanie kadry już wcześniej opuścił również narzekający na uraz barku Michał Pazdan.

 

Polska – Armenia: Transmisja na żywo

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Arkadiusza Milika w meczu z Armenią. Czy będzie to Łukasz Teodorczyk czy Kamil Wilczek? – Każdy ma swoje atuty, dlatego zostali powołani na to zgrupowanie. Wierzę w to, że jeżeli otrzymają szansę, to potwierdzą swoją dobrą dyspozycję. Na to bardzo liczę – zapowiada trener Nawałka. Większe szanse na grę przyznawane są Teodorczykowi.

 

Eliminacje MŚ: Wtorkowe mecze grupy E

  • Godz. 18. Kazachstan – Rumunia
  • Godz. 20:45. Polska – Armenia
  • Godz. 20:45. Dania – Czarnogóra

 

Polska – Armenia transmisja na żywo. Mecz Polska – Armenia już dziś, 11 października 2016 na PGE Narodowy w Warszawie

Polska – Armenia: Konferencja przed meczem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.