Kaczmarek ma się odrodzić w Chrobrym Głogów (SONDA)

Konrad Kaczmarek w Chrobrym Głogów. Od końca czerwca, gdy wygasła jego umowa ze Śląskiem Wrocław, zawodnik pozostawał bez klubu. Teraz będzie chciał się odbudować w Głogowie.

 

Kolejny Fin w Miedzi. To legnicki sposób na awans?

Właśnie z Chrobrego Kaczmarek ruszał w “wielki świat”. Najpierw był pierwszoligowy ŁKS, gdzie spędził jesień 2012 roku i początek wiosny. Z Łodzi wrócił do Głogowa i tam dokończył sezon, by nowy rozpocząć w Polkowicach. Po niezłej jesieni na drugoligowych boiskach wrócił do I ligi. Wiosna 2014 roku w barwach Olimpii Grudziądz była już jednak znacznie gorsza.

 

W kolejnym sezonie trafił do Śląska Wrocław. 8 goli w trzecioligowych rezerwach sprawiły, że w listopadzie, niemal równo dwa lata temu, zadebiutował w ekstraklasie. Furory jednak nie zrobił. Ani w tamtym sezonie, ani w następnym.

 

Padewski ostro na twitterze. Krytykują go nawet sprzymierzeńcy Bońka

W sumie przez dwa lata zagrał 15 razy w ekstraklasie, zazwyczaj kilka-kilkanaście minut. Na razie musi poczekać na gola. Co więcej, w minionym sezonie strzelił tylko dwie bramki w rezerwach Śląska. Umowa z WKS-em wygasła 30 czerwca br. i od tego czasu Kaczmarek pozostawał bez klubu.

 

Teraz ma się odrodzić w klubie, w którym zaczynał poważną przygodę z piłką (jest wychowankiem UKS SP Głogów). Na to liczą w Chrobrym, taką nadzieję ma sam zawodnik. A że Głogów to dobre miejsce na przełamanie, potwierdziło już wielu zawodników. Ostatnio choćby Maciej Górski, który w barwach Chrobrego został wicekrólem strzelców I ligi w minionym sezonie, dzięki czemu trafił do Jagiellonii Białystok.

 

[socialpoll id=”2398473″ path=”/polls/2398473″ width=”300″]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.