Polska – Rumunia transmisja na żywo (KIEDY MECZ, GDZIE OGLĄDAĆ, ONLINE)

Rumunia – Polska w czwartej kolejce eliminacji do mistrzostwa świata w 2018r. Kiedy mecz Polska – Rumunia w Bukareszcie? Gdzie obejrzeć transmisję meczu Polska – Rumunia? Eliminacje MŚ 2018 na żywo – wszystko o meczu Polska – Rumunia.

 

Rumunia – Polska: Transmisja na żywo

Polska – Rumunia w Bukareszcie. Przed nami najważniejszy mecz jesieni w wykonaniu reprezentacji Polski. Biało-czerwoni w piątek, 11 listopada zmierzą się na wyjeździe z drużyną Rumunii. Obie drużyny jeszcze nie przegrały w eliminacjach do mundialu w Rosji, ale w swoich ostatnich spotkaniach nie zachwyciły. Polska wymęczyła wygraną z Armenią 2:1 po bramce Roberta Lewandowskiego w 95 min. spotkania. Rumunia bezbramkowo zremisowała z Kazachstanem.

 

Dlatego mecz Rumunia – Polska będzie bardzo ważny dla obu ekip. Również z tego względu, by mieć jak najbardziej spokojną zimę i móc optymalnie, bez nerwówki, przygotowywać się do wiosennych meczów eliminacyjnych. Z pewnością dla Polaków cenny będzie również remis, ale biało-czerwoni zapowiadają, że powalczą o zwycięstwo.

 

Rumunia – Polska: Transmisja na żywo

W czwartek (3 listopada) trener Adam Nawałka ogłosił kadrę na mecz eliminacyjny Polska  – Rumunia oraz towarzyskie spotkanie Polska – Słowenia we Wrocławiu. Nie ma wielkich niespodzianek. Jedynym debiutantem jest Jacek Góralski z Jagiellonii Białystok.

 

Powołanie dostali również Łukasz Teodorczyk oraz Artur Boruc, a więc zawodnicy, o których się mówiło, że najbardziej imprezowali między meczami z Danią i Armenią. – Wydarzenia związane z zachowaniem niektórych zawodników podczas ostatniego zgrupowania reprezentacji w Warszawie poddano dokładnej ocenie. Decyzje co do konsekwencji zostały już podjęte, a zawodnicy zostali o nich poinformowani – powiedział stronie pzpn.pl selekcjoner Adam Nawałka.

Polska – Rumunia – kadra na mecz

pol-rum-male

Polska – Rumunia. Ważny mecz dla układy tabeli

Eliminacje do MŚ w Rosji są dużo trudniejsze, niż niedawne eliminacje na Euro. Z 9 grup eliminacyjnych bezpośrednio awansują tylko zwycięzcy. Osiem najlepszych reprezentacji z drugich miejsc zagra w barażach. 

 

Polska – Rumunia: kiedy mecz?

Polska – Rumunia – gdzie oglądać?

Polska – Rumunia: Transmisja na żywo, online, stream

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.