Polska – Rumunia transmisja 11.11.016 (WYNIK NA ŻYWO, ONLINE, LIVE, STREAM)

Polska – Rumunia transmisja. Mecz eliminacji Polska – Rumunia już w piątek, 11 listopada na żywo – sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Polska – Rumunia. Transmisja meczu Polska – Rumunia na żywo w TV oraz online.

 

Rumunia – Polska: Transmisja na żywo

Polska – Rumunia w meczu eliminacji MŚ już piątek, 11 listopada. Biało-czerwoni zagrają czwarty mecz w kwalifikacjach do mundialu, po raz drugi będzie to mecz wyjazdowy. Za pierwszym razem zremisowaliśmy w Kazachstanie 2:2, mimo że do przerwy prowadziliśmy 2:0. Tym razem zagramy w Bukareszcie z Rumunią. Teoretycznie będzie to rywal znacznie trudniejszy, co wcale nie oznacza, że nie będzie można z nim wygrać.

 

Polska – Rumunia transmisja online. Po raz pierwszy w tych eliminacjach biało-czerwoni nie będą zdecydowanym faworytem. Paradoksalnie może to biało-czerwonym wyjść na dobre, bowiem we wcześniejszych meczach nie zawsze wychodziło to nam na dobre. Co prawda udało nam się zdobyć aż 7 punktów w trzech pierwszych meczach, ale uczciwie trzeba przyznać, że wyniki były lepsze niż gra podopiecznych Adama Nawałki.

 

Rumunia – Polska: Transmisja na żywo

Trener Adam Nawałka ma swoje problemy. Najpierw musiał gasić pożar związany z tzw. afera alkoholową. Podobnie jak podczas wcześniejszych zgrupowań i meczów, z powodu kontuzji i urazów nie może skorzystać ze wszystkich graczy, z których chciałby skorzystać.

 

Paradoksalnie te wszystkie problemy mogą wyjść Polakom na dobre. Często przeciwności dodatkowo mobilizują, ponadto biało-czerwoni nie muszą za wszelką cenę wygrać. Presja z pewnością jest mniejsza, jak przy wcześniejszych meczach, kiedy podopieczni Adama Nawałki byli stuprocentowymi faworytami.

 

Mecz Polska – Rumunia – kadra biało-czerwonych na mecz w Bukareszcie

pol-rum-male

 

Polska – Rumunia transmisja online – spotkanie w Bukareszcie ma duże znacznie dla układu tabeli grupy E. Warto pamiętać, że kwalifikacje do MŚ 2018 są dużo trudniejsze, niż kwalifikacje do EURO 2016. Na mistrzostwa do Rosji pojadą tylko zwycięzcy grup, a osiem drużyn z 2. miejsc zagra w barażach. Tylko cztery z nich awansują na mundial.

 

 Adam Nawałka przed meczem Polska – Rumunia

 

Polski reprezentacja zmierzy się z Rumunią po raz 36. Na przestrzeni lat Rumunii byli dla biało-czerwonych bardzo niewygodnym rywalem. W sumie obie drużyny grał ze sobą 35 razy i tylko 5 racy wygrywali Polacy. 16 razy padał remis, 14 meczów wygrali nasi piątkowi rywale.

Polska – Rumunia: Kiedy mecz?

Polska – Rumunia: gdzie obejrzeć mecz?

Polska – Rumunia: Transmisja TV, online, na żywo

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.