IV liga wschód: Zmiana trenera w Kobierzycach

Marcin Krzykowski nie jest już trenerem GKS-u Kobierzyce, czwartoligowej drużyny występującej w grupie wschodniej. Trener sam złożył dymisję, która została przyjęta przez zarząd klubu. Zastąpił go jeden z zawodników.

 

IV liga wschód: Hit kolejki dla Polonii-Stali. Kryzys w Kobierzycach (13. KOLEJKA)

Marcin Krzykowski złożył rezygnację dzień po przegranej na własnym boisku z Wiwą Goszcz 2:3. Gospodarze prowadzili już 2:0, ale ostatecznie nie zdobyli nawet punktu. GKS, który na początku sezonu był jedną z rewelacji IV ligi, mocno obniżył loty. Po trzech porażkach z rzędu i pięciu meczach bez wygranej kobierzyczanie spadli na 11. miejsce w tabeli.

 

Zarząd klubu przyjął dymisję trenera. “Za dwu i pół letnią pracę w naszym klubie składamy podziękowanie i życzymy sukcesów w dalszej pracy sportowej. Jednocześnie Zarząd informuje, że od 08 listopada obowiązki I-go trenera STK GKS Kobierzyce objął Maciej Bielski – nasz piłkarz i były trener drużyny juniorskiej” – czytamy na stronie klubu.

 

Wtopy Kornela Paszkiewicza… Najpierw IV liga, potem Puchar Polski

To już trzecia w tym sezonie zmiana trenera w klubach w IV lidze wschodniej. Wcześniej doszło do roszady w Nowej Rudzie oraz Sadowicach.

 

[league_table 2920] [socialpoll id=”2395506″ path=”/polls/2395506″ width=”400″]

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.