Śląsk znów najgorszą drużyną ligi. To koniec Rumaka? (SONDA)

Śląsk Wrocław przegrał z Arką Gdynia 0:2 w ostatnim meczu bieżącego roku. WKS zagrał dramatycznie słabo. I choć nie jest ostatni w tabeli, bez wątpienia jest obecnie najgorzej grającą drużyną w ekstraklasie. Co dalej z trenerem Rumakiem? Powinien odejść…

 

Stracony rok Śląska Wrocław

Po meczu z Lechią Gdańsk napisałem tekst “Stracony rok” (link powyżej). Rok temu Śląsk był na dnie tabeli. Teraz jest nieco wyżej, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest najgorzej grającą drużyną w ekstraklasie. Nawet na tle tak bardzo przeciętnego rywala jakim jest Arka, wrocławianie zaprezentowali się beznadziejnie. Właściwie nie ma ani jednego zawodnika, którego można by było wyróżnić nie za dobrą grę, ale chociaż za przyzwoitą postawę na murawie. Nikogo!

 

Błędy bramkarza (dlaczego akurat dziś wyszedł Mariusz Pawełek?), niepewna obrona i dramat w ofensywie. W Śląsku nie istnieje środek pola, ale – uwaga – z atakiem jest jeszcze gorzej. Jak to możliwe? Nie wiem, ale taka jest rzeczywistość. Bilans Śląska w ostatnich pięciu meczach to 1:13, a jedynego gola strzelił Piotr Celeban.

 

Pawłowski szefem akademii Śląska. Oby na tym się nie skończyło

Długo nie byłem zwolennikiem tego, żeby zwolnić z Wrocławia trenera Mariusza Rumaka. Teraz jednak chyba nie ma innej opcji. Śląsk jest dziś beznadziejny i szkoleniowiec ponosi tego główną winę. Nawet biorąc pod uwagę cyrk, jaki zgotowali mu działacze w przerwie między sezonami. Niestety, składem który miał do dyspozycji i tak powinien zrobić lepszy rezultat. A przede wszystkim WKS powinien grać w piłkę, a nie swoją postawą kaleczyć tę piękną grę.

 

[socialpoll id=”2408038″ path=”/polls/2408038″ width=”300″]

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.