Asysta pomocnika Miedzi w meczu reprezentacji

Petteri Forsell zagrał w reprezentacji Finlandii w meczu z Marokiem. Spotkanie, które odbyło się  podczas zgrupowania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Finowie wygrali 1:0.

Petteri Forsell podpisał nowy kontrakt z Miedzią Legnica

Reprezentacja Finlandii przebywa na zgrupowania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich od 6 stycznia. W poniedziałek zmierzyła się z Marokiem, a w piątek (13.01) zagra ze Słowenią. W pierwszym spotkaniu towarzyskim Finowie wygrali 1:0, a Petteri Forsell zaliczył asystę przy golu Juhani Ojali, który padł w doliczonej minucie pierwszej połowie. Wcześniej pomocnik Miedzi pokazał się z dobrej strony w 13 min., kiedy minimalnie przestrzelił z rzutu wolnego.

Dla Forsella był to powrót do reprezentacji po czterech latach. Przed meczem z Marokiem poprzedni raz w kadrze zagrał w lutym 2013 roku. Finlandia przegrała wtedy z Izraelem 1:2, a pomocnik Miedzi strzelił wtedy jedynego gola w reprezentacji.

Dolnośląski Złoty But. Najlepsi strzelcy w regionie (NOTOWANIE #3)

Teraz ma w sumie na koncie 7 występów w narodowych barwach.