Legia – Ajax 16.02. transmisja na żywo (LEGIA – AJAX KIEDY MECZ? GDZIE OGLĄDAĆ?)

Legia – Ajax transmisja na żywo. W pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy Legia Warszawa zagra z Ajaksem Amsterdam 16 lutego. Transmisja meczu Legia – Ajax na żywo w telewizji i online – sprawdź gdzie oglądać mecz LE Legia – Ajax 16.02.2017.

 

Legia Warszawa – Ajax Amsterdam: Transmisja na żywo

Legia Warszawa na wiosnę, a właściwie już w lutym, wraca na europejskiej stadiony. Po udanej drugie fazie rozgrywek w Lidze Mistrzów, podopieczni Jacka Magiery zagrają w 1/16 finału Ligi Europy. Rywalem Wojskowych będzie Ajax Amsterdam, a więc ekipa, z którą legioniści grali już w tej fazie tego pucharu dwa lata temu. Wtedy Holendrzy wygrali 1:0 i 3:0, nie pozostawiając złudzeń mistrzom Polski.

 

Legia – Ajax transmisja na żywo. Dziś wydaje się, że warszawianie mają większe szanse na sukces i awans do kolejnej rundy. Ajax wydaje się być nieco słabszą drużyną niż dwa lata temu. A Legia? Gdyby zachowała skład z jesieni, z pewnością mogłaby być równorzędnym rywalem. Być może działaczom mistrz Polski uda się jeszcze bardziej wzmocnić skład, bowiem  na razie dochodzą wieści o całkiem niezłych wzmocnieniach.

 

Legia Warszawa – Ajax Amsterdam: Transmisja na żywo

Pierwszy mecz 1/16 finału Ligi Europy zaplanowano na 16 lutego. Legia dwumecz z Ajaksem rozpocznie na własnym obiekcie. Z pewnością na stadionie przy ul. Łazienkowskiej zasiądzie komplet widzów. Dla tych, dla których zabraknie biletów, pozostanie transmisja w telewizji lub internecie.

 

Legia – Ajax 16.02.2017 na żywo. Gdzie oglądać mecze Legia – Ajax w lidze Europy? O której rozpocznie się spotkanie Legia Warszawa – Ajax Amsterdam? Wszystko na ten temat na następnej stronie. Sprawdź.

 

Legia Warszawa – Ajax Amsterdam – Transmisja TV oraz online, live stream internecie. 

Przed meczem Legia – Ajax


Transmisja Legia Warszawa – Ajax Amsterdam na żywo – relacja w telewizji oraz w internecie. Sprawdź na następnej stronie, gdzie obejrzeć 16 lutego transmisję z meczu Legia – Ajax

 

Kiedy mecz Legia – Ajax?

Legia Warszawa – Ajax Amsterdam: O której mecz?

Legia – Ajax: gdzie oglądać?

Legia Warszawa – Ajax Amsterdam: Transmisja meczu Ligi Europy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.