Legia Warszawa – Ajax Amsterdam stream na żywo (LEGIA – AJAX 16.02 TRANSMISJA)

Legia Warszawa – Ajax Amsterdam stream na żywo. Pierwszy mecz 1/16 finału Ligi Europy już 16 lutego. Legia Warszawa podejmie na własnym boisku Ajax Amsterdam. Transmisja Legia – Ajax w TV oraz w interncie na żywo – zobacz gdzie obejrzeć mecz Legia – Ajax 16.02.2017.

Legia Warszawa – Ajax Amsterdam: Transmisja na żywo

1/16 finału Ligi Europy już 16 lutego. Na przeciw siebie staną 32 drużyny, które awansowaly z fazy grupowej LE lub zajęły 3. miejsce w swoich grupach Ligi Mistrzów. Wśród nich będzie oczywiście Legia Warszawa, którą los skojarzł z holenderskim Ajaksem. Oba zespoły spotkały się już w tej fazcie rozgrywek dwa lata temu – wtedy ekipa z Amsterdamu pokonała Wojskowych dwa razy – 1:0 i 3:0.

Legia Warszawa – Ajax Amsterdam stream na żywo. W czasie przerwy zimowej w Legii doszło do sporych zmian kadrowych. Z graczy, którzy stanowili o sile Legii, odeszli: Bartosz Bereszyński (Sampdoria), Nemanja Nikolić (Chicago Fire) oraz Aleksandar Prijović (PAOK), oraz kilku mniej ważnych zawodników.

Nowi gracze również są – Daniel Chima Chukwu, Artur Jędrzejczyk, Dominik Nagy, Tomáš Necid oraz Vamara Sanogo. Czy zdążą jednak osiągnąć optymalną formę na dwumecz z Ajaksem. Przypomnijmy, że w weekend przed pierwszym spotkaniem Legia – Ajax w Warszawie, podopieczni Jacka Magiery rozegrają dopiero pierwszy mecz ligowy.

Legia Warszawa – Ajax Amsterdam stream na żywo. Rywal mistrza Polski jest w lepszej sytuacji. Ajax przerwę zimową zakończył w połowie stycznia. Od tego czasu gra mecze ligowe i idzie mu naprawdę dobrze. Amsterdamczycy wygrali wszytskie 4 spotkania.

Legia Warszawa – Ajax Amsterdam stream na żywo – transmisja TV oraz online, live stream w internecie.

Przed meczem Legia Warszawa – Ajax Amsterdam

Transmisja Legia Warszawa – Ajax Amsterdam stream na żywo – relacja TV oraz online, Zobacz na kolejnej stronie, gdzie obejrzeć 16 lutego transmisję meczu Legia – Ajax