Legia – Ajax 23.02. online stream na żywo (REWANŻ AJAX – LEGIA)

Legia – Ajax 23.02. online stream na żywo. Rewanż 1/16 finału Ligi Europy Ajax Amsterdam – Legia Warszawa w czwartek, 23 lutego. Transmisja meczu Legia – Ajax w Amsterdamie TV i online – zobacz, gdzie oglądać mecz LE Legia – Ajax 23.02.2017.

 

Legia Warszawa – Ajax Amsterdam: Transmisja na żywo

W pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy Legia Warszawa zremisowała z Ajkasem Amsterdam 0:0. Mecz był dośc wyrównany, obie drużyny miały swoje szanse na strzelenie gola. Holendrzy nawet trafili do bramki strzeżonej przez Arkadiusza Malarza, ale sędziowie nie zauważyli, że piłka przekroczyła linię bramkową.

 

Legia – Ajax online stream na żywo. Przed rewanżem wydaje się, że Ajax jest faworytem do awansu. Przede wszystkim dlatego, że gra na własnym stadionie. Ale nie tylko. Amsterdamczycy wydają się w lepszej formie. W ostatniej kolejce wygrali kolejny mecz z rzędu w lidze pokonując na wyjeździe Vitesse 1:0.

 

Legia Warszawa – Ajax Amsterdam: Transmisja na żywo

Tymczasem mistrzowie Polski doznali sensacyjnej porażki. Przegrali przy Łacienkowskiej 1:3 z ostatnią ekipą Lotto Ekstraklasy, czyli Ruchem Chorzów 1:3. Niewielkim usprawiedliwieniem podopiecznych Jacka Magiery jest fakt, że Legia nie grała w najmocniejszym składzie.

 

Legia – Ajax 23.02.2017 na żywo. Jak będzie w rewanżu 1/16 Ligi Europy w Amsterdamie? Gdzie oglądać mecze Ajax – Legia w lidze Europy? O której rozpocznie się spotkanie Ajax Amsterdam – Legia Warszawa?

 

Legia – Ajax w Amsterdamie. Mecz już 23 lutego – tTransmisja TV oraz online, live stream internecie. 

 

Przed meczem Legia – Ajax w Amsterdamie


Transmisja Legia Warszawa – Ajax Amsterdam 23.02. na żywo – relacja w telewizji oraz w internecie. Sprawdź na następnej stronie, gdzie obejrzeć 23 lutego transmisję z meczu Legia – Ajax

 

Kiedy rewanż Legia – Ajax?

Legia – Ajax w Amsterdamie: której mecz?

Legia – Ajax: gdzie oglądać mecz 23 lutego?

Legia Warszawa – Ajax Amsterdam: Transmisja meczu Ligi Europy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.