Kolejne wzmocnienia Orła Prusice. Tym razem z III ligi

Orzeł Prusice bardzo wzmocnił się przed bieżącym sezonem. Działacze A-klasowej drużyny na tym jednak nie poprzestają i pozyskali kolejnego gracza, który dotąd występował w III lidze.

 

Klub z B klasy na obozie w Zakopanem

Do Orła Prusice trafił Sebastian Zagórski, pomocnik, który jesienią grał w Piaście Żmigród. Zdążył nawet już strzelić dwie bramki dla nowej drużyny w wygranym… 14:3 sparingu z Czarnymi Białków. Dziś klub z Prusic oficjalnie potwierdził pozyskanie zawodnika.

 

Zagórski jesienią grał w III lidze. W barwach Piasta 11 razy, ale większość jako wchodzący rezerwowy. W sumie uzbierał 309 minut w ekipie Grzegorza Podstawka. W A-klasowym Orle z pewności może stać się wiodącą postacią.

 

Stawiają nie tylko na gwiazdy. Nowe twarze w kadrze lidera

Dołączył tym samym do szerszego grona zawodników, którzy właśnie z III ligi trafili do ekipy z powiatu trzebnickiego. Latem do ekipy z Prusic dołączyli bowiem m.in. Adrian Bergier, Jacek Mądrzejewski, Przemysław Łukasik, Grzegorz Rajter i Artur Monasterski.

 

Przed Orłem w rundzie jesiennej walka o utrzymanie 1. miejsca w tabeli i awans do klasy okręgowej. Obecnie lider ma 34 punkty (na 39 możliwych) i o 4 oczka wyprzedza 2. w tabeli Łozinę, a o 8 trzeci Bór Oborniki Śląskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *