Saltex IV liga zachód. Niespodzianka w Strzegomiu, szalona końcówka w Głogowie

Saltex IV liga zachód – wyniki 16. kolejki. Sporo się działo w pierwszej wiosennej kolejce. Do sporej niespodzianki doszło w Strzegomiu, gdzie AKS przegrał z Zametem. W Głogowie mecz miał szaloną końcówkę, a jego losy rozstrzygnęły się w samej końcówce.

 

Saltex IV liga wschód. Osiem goli w Gaci, Wołów odczarował stadion

W sobotę rozegrane zostały trzy mecze. Do sporej niespodzianki doszło w Strzegomiu, gdzie faworyzowany AKS przegrał 0:1 z przedostatnim Zametem Przemków. Gola na wagę jakże ważnych trzech punktów zdobył Mirosław Kunz. Również 1:0 na wyjeździe wygrał Apis Jędrzychowice w derbach powiatu zgorzeleckiego z Nysą. Jedynego gola meczu zdobył Dawid Więckiewicz. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę po dwóch żółtych kartkach Michała Rachańskiego, który otrzymał napomnienia w ciągu 9 minut.

 

W meczu o “sześć punktów” Lotnik Jeżów Sudecki zremisował 2:2 z Piastem Wykroty. Goście w pierwszej części meczu dwa razy wychodzili ma prowadzenie, ale ostatecznie gospodarze wyrównali po trafieniu Damiana Górgula w 70 min. meczu.

 

Co za rajd i gol Wiecha. Piękne trafienie Szydziaka

W niedzielnym meczu szaloną końcówkę oglądali kibice meczu Chrobry II Głogów – Stal Chocianów. Do 82 min. goście prowadzili 1:0, ale końcówka rezerw Chrobrego była piorunująca. Dwa gole i trzy punkty zostały w Głogowie.


Podobnie jak w Lubinie. Zdecydowany faworyt do zwycięstwa ligi pokonał GKS, choć do przerwy goście dzielnie się trzymali.

 

Saltex IV liga zachód, 16. kolejka

  • AKS Strzegom – Zamet Przemków 0:1 (0:0)
  • Zagłębie II Lubin – GKS Warta Bolesławiecka 3:0 (0:0)
  • Chrobry II Głogów – Stal Chocianów 2:1 (0:0)
  • Granica Bogatynia – Sparta Grębocice 1:2
  • Karkonosze Jelenia Góra – Orla Wąsosz 1:3
  • Lotnik Jeżów Sudecki – Piast Wykroty 2:2 (1:2)
  • Nysa Zgorzelec – Apis Jędrzychowice 0:1 (0:1)
  • Orkan Szczedrzykowice – Włókniarz Mirsk – przełożony
[league_table 2922]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.