Czerwony alert w Głogowie. Chrobry znów bez punktów

Chrobry Głogów przegrał u siebie ze Stala Mielec 0:1 w meczu 24. kolejki Nice 1 Ligi. W Głogowie chyba już trzeba ogłosić czerwony alert, bowiem sytuacja drużyny jest coraz trudniejsza.

 

Miedź gra w Chojnicach. Pamiętacie mecz sprzed 6 lat? [VIDEO]

Porażka ze Stalą Mielec była już trzecią z rzędu. Na wiosnę, w czterech meczach, podopieczni Ireneusza Mamrota zdobyli tylko jeden punkt. Marnym pocieszeniem jest fakt, że wszystkie przegrane były jedną bramką, a w meczach tych głogowianie wcale słabsi od rywali nie byli. Liczą się bowiem punkty, a tych jest na razie bardzo mało.

 

Efekt jest taki, że Chrobry usadowił się na 15. miejscu w tabeli, którego zajęcie będzie skutkowało w barażu o utrzymanie się na zapleczu ekstraklasy.

 

Licencje od IV ligi do B klasy. Będą zmiany od sezonu 2017/18 

Postawa drużyny na początku wiosny zaskakuje. Zima była bowiem, jak na głogowskie warunki, bardzo spokojna. Po raz pierwszy od długiego czasu trener Mamrot nie stracił zimą kluczowych zawodników, a nawet wydawało się, że kadra zespołu została wzmocniona.

 

Na razie jednak nie ma to potwierdzenia w wynikach. Niewielkim, ale zawsze, pocieszeniem jest fakt, że na początku sezonu Chrobry zaczął punktować na dobre również po czwartym meczu. Wtedy też miał na koncie 1 punkt.

 

[socialpoll id=”2431808″ path=”/polls/2431808″ width=”300″]

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.