Drzazga znów kłuje rywali [CO ZA GOL]

Krzysztof Drzazga strzelił jedynego, pięknego gola w meczu Chrobry Głogów – Stal Mielec. Dzięki niemu goście wygrali, a wychowanek Zametu Przemków wraca do formy, którą prezentował jeszcze w barwach KS Polkowice.

 

Czerwony alert w Głogowie. Chrobry znów bez punktów

Krzysztof Drzazga jest wychowankiem Zametu Przemków (obecnie zachodnia grupa Saltex IV ligi). Na szersze wody wypłynął jednak w Polkowicach. Jesienią 2015 roku w III lidze, w 17 meczach strzelił 21 goli, co nie umknęło uwadze klubów z ekstraklasy.

 

Zimą 2016 Drzazga został zawodnikiem Wisły Kraków. W sumie przez cały ubiegły rok zagrał w ekstraklasie w 12 meczach, na boisku przebywał niecałe 400 minut. Nie strzelił jeszcze debiutanckiego gola, ma na koncie jedną asystę. Strzelił jeszcze dwie bramki w meczu III-ligowych rezerw Wisły.

 

Miedź gra w Chojnicach. Pamiętacie mecz sprzed 6 lat? [VIDEO]

Za mocny na III ligę, za słaby – jak na razie – na ekstraklasę, zimą bieżącego roku został wypożyczony do I-ligowej Stali Mielec. Na początku rezerwowy, odpalił pod koniec marca. Gdy po raz pierwszy wyszedł w pierwszym składzie, strzelił dwa gole w wygranym 2:1 meczu z Wigrami Suwałki. Wczoraj strzelił zwycięskiego gola w Głogowie. I to jakiego gola…

 

Gol Krzysztofa Drzazgi w meczu z Chrobrym

 

Kto wie, być może będzie to przełomowa runda dla wychowanka Zametu, a w przyszłym sezonie zacznie strzelać już w ekstraklasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.