Hitowe transfery z ostatniej chwili. Co za nazwiska

Dimitar Berbatov, Serhiej Rybałka, Piotr Azikiewicz i Marcin Buryło – to bohaterowie ostatnich transferów klubów niższych lig na Dolnym Śląsku. Oczywiście z jednodniowego, 1-kwietniowego okienka transferowego.

 

Drzazga znów kłuje rywali [CO ZA GOL]

Dziś 1 kwietnia, czyli Prima aprilis, więc nie zabrakło żartów na stronach internetowych i w mediach społecznościowych dolnośląskich klubów czy ludzi lokalnej piłki. Kluby informowały głównie o transferach, oczywiście hitowych, choć już okienko transferowe dawno zamknięte 😉

 

Unia Jaroszów, klub z wałbrzyskiej A klasy, poinformował, że pozyskał swojego wychowanka Marcina Buryłę z Lechii Dzierżoniów. Na dodatek zapłaciła za niego 200 tys. zł. Na wychowanka postawiła również Prochowiczanka z legnickiej okręgówki, która sprowadziła Piotra Azikiewicza. Pomocnik Zagłębia Lubin został zimą wypożyczony do Kotwicy Kołobrzeg.

 

Miedź gra w Chojnicach. Pamiętacie mecz sprzed 6 lat?

O ile powyższe transfery są nieprawdopodobne, to jednak kiedyś nie niemożliwe, to zupełnie po bandzie poszli w Wołowie. MKP, grający w Saltex IV lidze, poinformował, że pozyskał… Dimitara Berbatova. A co… Bułgar, który strzelił w karierze 241 goli, większość w najsilniejszych ligach Europy, teraz będzie strzelał na Dolnym Śląsku.

 

 

Oczywiście, nie podczas weekendu, bowiem prezes Andrzej Padewski, szef DZPN, poinformował, że kolejka Saltex IV ligi została… odwołana.

 

 

Tymczasem Pogoń Świerzawa, drużyna z jeleniogórskiej okręgówki poinformowała, że pozyskała reprezentanta Ukrainy Serhieja Rybałkę.

One thought on “Hitowe transfery z ostatniej chwili. Co za nazwiska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.