Śląsk z nowym logiem na koszulkach. Szkoda, że nie na stałe

Nowe logo na koszulkach Śląska Wrocław. W derbowym meczu z Zagłębiem Lubin wrocławianie zagrają z logo fundacji „Sport Twoją Szansą”. Plus za udział w takiej akcji, ale trochę szkoda, że WKS wciąż nie może znaleźć sponsora na koszulki meczowe.

 

Śląsk Wrocław i Miedź Legnica najbardziej medialne

Fundacja „Sport Twoją Szansą” powstała z inicjatywy firmy STS, która jest partnerem Śląska Wrocław. WKS dołączył do akcji charytatywnej razem z takimi klubami Lech Poznań i Ruch Chorzów, które w najbliższą sobotę, podczas ostatniej kolejki sezonu zasadniczego Lotto Ekstraklasy, wystąpią w strojach z logiem Fundacji Sport Twoją Szansą. Dla wrocłąwian będzie to wyjątkowy, derbowy mecz z Zagłębiem w Lubinie.

 

– Prowadząc Fundację Sport Twoją Szansą zamierzamy efektywnie pomagać także osobom i mniejszym organizacjom, dla których sport jest pasją, ale z różnych powodów mają trudności w jej realizacji – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz Fundacji Sport Twoją Szansą.

 

Zagłębie pod kreską. Musi wygrać derby i liczyć na cud [SONDA]

– Grając w koszulkach z logiem Fundacji Sport Twoją Szansą, będziemy mieć zaszczyt promować realizowane przez nią idee i wyrażamy tym samym głęboką nadzieję, że dzięki zaangażowaniu Śląska Wrocław uda się rozwinąć kolejne sportowe talenty. Sport to zawsze dobry wybór – mówi Michał Bobowiec, prezes Śląska Wrocław.

 

Duży plus dla Śląska za udział w akcji. I tylko szkoda, że ciągle nie ma sponsora „koszulkowego”, z którym piłkarze grali by na co dzień. Oczywiście trudno za takiego brać… „Wrocław – miasto spotkań”.

 

Fundacja przyjmuje wnioski o wsparcie od 19 kwietnia br. Następnie spośród nadesłanych zgłoszeń wybrane zostaną projekty, które będą kwalifikowały się do udzielenia wsparcia. Zadecydują o tym m.in. członkowie Rady Honorowej, a w specjalnym głosowaniu to użytkownicy portalu STS.pl wybiorą przyszłych podopiecznych.

 

 

źródło: sporttwojaszansa.pl, własne

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.